banner279
banner246
11 Ocak 2019 Cuma 17:48
Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?
banner290

Çukur dizisi ne zaman başlayacak? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinden tam not alan Çukur dizisinin 49. bölümü henüz yayınlanmadı. Yeni yılla birlikte dizilerin tatil edilmesiyle birlikte vatandaşlar diziler yayından kaldırıldı mı? Kadın dizisi ne zaman başlayacak? sorularını araştırmaya başladı.

Ekranlarda her bölümü merakla beklenen televizyon dizilerinin yeni yılla birlikte yeni bölümlerinin yayınlanmaması vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Diziler ne zaman başlayacak? Ne zaman yayınlanacak? soruları merak konusu olmuşken konuyla ilgili ilk açıklama ise Gülse Birsel'den geldi.

ÇUKUR  DİZİSİ NEDEN YOK? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur yeni bölümünün show TV yayın akışında yer almadığı görülüyor.  Bütün duyguları seyircisine en yoğun şekilde hissettiren ve birebir yaşatan gerçekçi ve kaliteli yapımlardan Çukur yeni bölümü ne zaman hangi tarihte yayınlanacak? Dizilerin verdikleri ara dolasıyla bu hafta yayın akışında yer almayan dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Yayınlanma tarihi açıklandığında haberimizden öğrenebilirsiniz..

49. yeni bölüm 21 Ocak Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 48. bölümünde neler yaşandı?


“Çukur’da duyulacak ateş sesleri yeni ve çok daha büyük bir fırtınanın habercisi olurken yepyeni bir dönemi başlatacak! Karakuzular, yaşadıkları şoke edici kayıplardan sonra Çukur’dan çıkmak zorunda kalacaklar. “Koçovalılar, Çukur’u geri mi alıyor” sorusunun cevabının merakla bekleneceği bölümde, tansiyon bir an bile düşmeyecek. Karakuzular, Çukur’dan çıksa da Çukur’a kimseyi almamak için güçlerini sonuna kadar kullanacaklar. Yamaç, Saadet ve bebeğinin yaşadığını öğrenmesiyle, kardeşi Vartolu’ya destek olup onları kurtarmak için elinden geleni yapacak.

Bu sırada Selim’in Cumali’nin karşısına çıkması duygu yüklü anlar yaşatacak. Koçovalılar uzun zaman sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacak. Çukur’un ana karakterlerinden birinin beklenmedik anda vurulması Çukur’daki tüm dengeleri değiştirecekti.” bunlar gerçekleşmişti.  Çukur dizisinin yeni bölümü yayınlanmadı. Diğer dizilerde yılbaşından sonra yeni bölümlerine devam edecek.  Dizi yeni bölümüyle 21 Ocak’ta Show TV ekranlarında devam etmesi bekleniyor.

Dizinin Oyuncuları


Aras Bulut İynemli

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?.jpg

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları arasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Dilan Çiçek Deniz

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

28 Şubat 1995 tarihinde Sivas'ta dünyaya gelmiştir. Anne ve babası öğretmen olan Dilan Çiçek, daha lise yıllarındayken tiyatro eğitimi almıştır. O dönemde liseler arası tiyatro yarışmasına katılan güzel isim, oyunculuk alanındaki yeteneğini ödülle taçlandırmıştır.

Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Oyuncu 15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adında şiir kitabı çıkarmıştır.

Bodrum Masalı" adlı dizide başrol oynayan oyuncu, dizinin diğer başrollerinde ise Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe paylaşmıştır.

Oyuncu aynı zamanda 2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödülünde yıldızı parlayan ödülüne layık görülmüştür.

Dilan Çiçek Deniz, 2018 yılı itibariyle Çukur dizisinin başrolünde yer almaktadır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. Olmuştur. 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

 Erkan Kolçak Köstendil

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Erkan Kolçak Köstendil, Türk oyuncu, yönetmen. Çeşitli tiyatro oyunlarında, film ve dizilerde rol alan sanatçı, Ulan İstanbul dizisindeki rolü ile Türkiye'de geniş kitlelerce tanındı. Çektiği kısa filmler ile çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül almıştır. 16 Ocak 1983 (35 yıl yaşında)

2014’te Yağmur: Kıyamet Çiçeği isimli sinema filminde “Şenol” karakterini ve İtirazım Var’da “Süpermen” karakterini canlandırdı. 2015’te “Güven” canlandırdığı Kara Bela filminden sonra Muhteşem Yüzyıl adlı tarihi dizide “Şahin Giray Han” karakterini oynadı. Onur Ünlü’nün 2017 yapımı Put Şeylere filminde rol aldı. 2017'te başlayan ay yapım'ın „Çukur“ dizisinde ‘Vartolu Sadettin' karakterini canlandırıyor.

 Necip Memili

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

7 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.  “Cumali” karakteriyle izleyici karşısına çıktı ve büyük bir beğeni topladı".

Erkan Avcı

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Erkan Avcı, 1 Ocak 1982 tarihinde Diyarbakır'da doğmuştur. Aslen Diyarbakır’lıdır. Mimar Sinan Üniversitesi’ni bitiren başarılı oyuncu, Zenne filmindeki performansıyla 2011 yılında 48'inci Uluslararası Altın Portakal Film Festivali'nde, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Son olarak Cesur ve Güzel ile Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol alan Avcı, Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur'da Karakuzular'ın liderlerinden Çeto'yu canlandırıyor. Erkan Avcı, 1.74 metre boyunda, 75 kilo ve Oğlak burcudur.

 Berkay Ateş

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılı İstanbul doğumlu tiyatrocu, oyuncu ve tiyatro yazarıdır. Ateş, anne tarafından Malatya, baba tarafından ise aslen Ardahan‘lıdır. 

Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik- Matematik bölümünü kazanmış ancak daha sonrasında bölümü bırakarak Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 

Semaver Kumpanya’da tiyatro kariyerine başlayan Berkay Ateş, Mimar Sinan Üniversitesi sınıf arkadaşları Emir Çubukçu ve Can Kulan ile D22 Tiyatrosunu kurmuştur. İnsanın Kaderi İnsandır mottosuyla yola çıkan tiyatro Galata’da kurulmuştur. Ancak maddi koşullar ve Beyoğlu’nun son dönemdeki değişimi sebebiyle tiyatro Kadıköy’de bir köşke taşınmıştır. 

Berkay Ateş, aynı zamanda D22 oyunlarından; Kuş Öpücüğü, Yirmi Beş, Karabatak ve Hak oyunlarının yazarıdır. 

Ateş, 2017 yılında verilen Cevdet Kudret Edebiyat Ödülleri Tiyatro dalında “Hakikat, Elbet Bir Gün” adlı oyunuyla kazanmıştır. 

Ercan Kesal

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1984 yılında mezun oldu. Keskin Devlet Hastanesi, Bala ve köylerinde Sağlık Ocağı hekimliği yaptı. Daha sonra özel hastane sektörüne girdi. Nuri Bilge Ceylan'ın Uzak filmiyle oyunculuğa adım attı. Radikal ve BirGün gazetesinde yazılar kaleme aldı.

 Öner Erkan

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

Doğum tarihi : 04.Ocak.1980

Öner Erkan kaç yaşında : 38

Burcu : Oğlak

Rıza Kocaoğlu

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur ne zaman başlayacak?

19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Babası Göztepe’nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur. Çağan Irmak'ın “Bana Şans Dile” filmi ile 2001 yılında sinemaya adım atan Rıza Kocaoğlu, Bugüne kadar 50'ye yakın sinema filminde ve TV dizisinde yer aldı.

Son olarak “İçerde” dizisinde Davut rolünü canlandıran oyuncu, şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan “Çukur” dizisinde Aliço karakterine hayat veriyor. Fanatik bir Göztepe taraftarı olan Rıza Kocaoğlu, 1.70 metre boyunda 66 kilo ve Balık burcudur.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner285

banner284

banner272