11 Mart 2024 – 9 Nisan 2024 tarihleri arasında Çatalca ilçesinde İ.T.O Ortaokulu arkası açık otoparkta gerçekleşecek Ramazan etkinliklerinde Çatalca halkı Ramazan’ın tadını çıkaracak.

Etkinlik alanına gelen Çatalca halkı, nostaljik bir Ramazan sokağı formatında hazırlanan etkinlik alanında, muhteşem etkinliklerle karşılandı. Çatalca halkı etkinlik alanında; yöresel ürün stantları, karagöz-hacivat, aşuk ile maşuk, meddah, bubble show, illüzyon show, semazen gösterileri, animasyon gösterileri, tiyatro gösterileri, tasavvuf dinletisi ve çocuk etkinlikleriyle Ramazan ayının coşkusunun yaşamaya başladı. Etkinlik alanında tüm bu etkinliklerin yanı sıra; Gökhan Sezen, Nursaç Doğanışık, Hamdiye Erol, Gülşah Sönmez, Sıtkı Aslanhan, Şennur Dinleyen ve Mehmet Şerif Aydın gibi sanatçılar sahne alacak.

ÜNER: RAMAZAN AYIMIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN

11 Mart 2024 – 9 Nisan 2024 tarihleri arasında Çatalca ilçesinde İ.T.O Ortaokulu arkası açık otoparkta gerçekleşecek Ramazan etkinliklerinin ilk günü sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’11 ayın sultanı rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayına girdiğimiz içinde bulunduğumuz şu günlerde, Çatalca halkımıza Ramazan sevinci, neşesi ve eğlencesi yaşatmak istedik. Çünkü kıymetli Çatalca halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Etkinlik alanımızda ilçe halkımızın aileleriyle birlikte büyük coşku yaşadığına şahit olmanın sevinci anlatılmaz yaşanır. Tüm Çatalca halkımızı etkinlik alanında görmek bizleri mutlu edecektir. Ramazan ayımız hayırlara vesile ve mübarek olsun.’’ dedi. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Kabadayı’ya yoğun tebrik ziyaretleri Kabadayı’ya yoğun tebrik ziyaretleri

Editör: Anıl Kılıçlı