banner431
banner413
banner246
23 Aralık 2021 Perşembe 11:29
OLAĞAN GENEL KURUL

SEFAKÖY BİRLEŞİK ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI İLANI

                                        

Sefaköy Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Oda’sının olağan genel kurul toplantısı, aşağıdaki gündem maddeleriyle 29/01/2022 tarihinde saat 11:00 de E-5 Karayolu üzeri no:20 BH Conference & Airport Hotel (Radisson Blu Otel) Sefaköy-Küçükçekmece/İst. adresinde yapılacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamazsa ikinci toplantı aynı gündem maddeleriyle 13/02/2022 tarihinde saat 11:00 de aynı adreste yasal nisapla yapılacaktır.

                        Odamız Üyelerinin toplantıya bizzat katılmaları önemle duyurulur.

                                                                                                          SEFAKÖY BİRLEŞİK ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI

                                                                                                                      Yönetim Kurulu

GÜNDEM:

1- Yoklama ve açılış.

2- Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.

3- Başkanlık Divanının teşekkülü ve Divana tutanakları imzalama yetkisinin verilmesi.

4- 2018, 2019, 2020, 2021 yılları dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço, gelir ve gider hesaplarının okunması, müzakeresi karara bağlanması.

5- Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrası.

6- 2022, 2023, 2024, 2025 yılları çalışma programı ile bu programın içinde yer alan eğitim teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçenin okunması, müzakeresi, karara bağlanması.

7- Oda Başkanı, Başkan Vekili ve Denetim Kurulu üyelerinin aylık ücretleri ile Yönetim Kurulu üyelerinin huzur hakları yolluk ve konaklama (Yurtiçi ve yurtdışı harcırahlarının) ücretlerinin tespit edilmesi.

8- Oda’nın imkanları nispetinde öncelikle odanın faaliyet alanı ile ilgili branşta olmak üzere öğrenci okutulmasına, bir evvelki yıl gayri safi gelirin %10’unu geçmemek kaydıyla kamu yararına faaliyet gösteren kuruluşlara ve belge veya diğer kanıtlara dayandırılmak kaydıyla muhtaç durumdaki oda üyelerine yardımda bulunulmasının karara bağlanması.

9-  Birliğin muvafakati, alınmak şartıyla odanın kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkul ve her türlü taşıt alım satımı ile gayrimenkul karşılığında 1.000.000,00 TL’ye kadar kredi kullanılması konusunda yönetim kuruluna yetki verilmesinin karara bağlanması.

10- Birliğin muvafakati alınmak kaydıyla oda üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak amacıyla sınırlı olarak kurulmuş veya kurulacak şirketlere ve kooperatiflere iştirak etmek ve amaçlarına uygun olarak eğitim ve öğretim kurumları kurmak üzere vakıf kurulmasına karar vermek ve bu konudaki işlemleri yürütmek üzere Yönetim Kurulunun yetkili kılınmasının karara bağlanması.

11- Dilek ve temenniler.

12- Başkan, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asıl ve yedek üyelerinin seçimi.

13- Kapanış.


Son Güncelleme: 23.12.2021 11:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner272