Resmi gazete Haberleri

resmi gazete haberleri ve güncel resmi gazete gelişmeleri, resmi gazete ile ilgili tüm video, resmi gazete fotoğrafları ve resmi gazete haberleri Yaşam Gazetesi sitemizde


GÜNCEL

Resmî Gazetede yayımlanan yönetmeliğe göre; 1 Ocaktan itibaren lokanta, restoran, kafe ve pastanelerde fiyat listelerinin giriş kapısı ve masalara koyulması...

EKONOMİ

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için bir kolaylık sağlandı.

EKONOMİ

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre muayene ücretlerine büyük zam geldi.

EKONOMİ

Yaz aylarının sonlarına yaklaşırken, kömür yardımı kararnamesi Resmi Gazete'de yayınlandı.

EKONOMİ

Yurt dışından telefon alan ve kayıt ettirmeyenler için kötü haber geldi. Telefon IMEI yurt dışı kayıt ücretlerinde astronomik zam yapıldı.

EKONOMİ

Resmi Gazete'de yayınlanan KDV artışı nedeniyle şampuandan sabuna, kağıt havludan dezenfektana kadar her şeyin fiyatını katlayacak.

EKONOMİ

Resmi Gazete'de sabaha karşı yayınlanan genelgeye göre birçok vergi kaleminde rekor zamlar yapıldı.

EKONOMİ

Resmi Gazete'de yayınlanan ve Ticaret Bakanlığı'nın yaptığı açıklamaya göre ikinci el araçlar sıfır fiyatlarının üzerinde ilana konulamayacak.

GÜNCEL

Recep Tayyip Erdoğan Vakfı kuruluşuna ilişkin Vakıflar Genel Müdürlüğü ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yönetim kurulu dikkat çekti.

GÜNCEL

Hizbullah davası kapsamında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Emin Alpsoy’un cezasına Cumhurbaşkanlığı affı geldi.

GÜNCEL

Seçimlere 15 gün kala ihtiyaç sahiplerine 'kömür yardımı' yapılacak. Karar Resmi Gazete'de yayınlandı.