Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde düzenlenen buluşmada Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Çocuklarımız için Kartal’da her zaman çağdaş ve nitelikli bir okul öncesi eğitimi geliştirme gayretinde olacağız.” dedi.

KREŞ SAYISI ARTACAK

Ümraniyeli çocuklardan İsrail protestosu! Ümraniyeli çocuklardan İsrail protestosu!

Eğitimin ilk adımlarını Kartal Belediyesi’nin kreşlerinde atan çocukların her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Gökhan Yüksel, böyle bir gecenin ilk kez düzenlendiğini ifade etti. Kreşlerin eğitimin ilk basamağı olduğunu vurgulayan Başkan Yüksel, ilçedeki kreş sayısını artırmaya devam edeceklerini belirtti. Geceye katılan çocuklara ve velilere teşekkür etti.

Geceye; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Enif Yavuz Dipşar, Kartal Belediyesi Meclis üyeleri, Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, kreşlerden mezun olan öğrenciler ile aileleri katıldı.

ÇOCUKLAR BÜTÜN GECE EĞLENDİ

Mezun olan öğrencilerin piyano şöleniyle renklenen gecede, sihirbazlık gösterisi ile çocuklar keyiflerince eğlendi. Birbirinden farklı atölyelerin düzenlendiği ve çocukların doyasıya eğlendiği gecede, velilerde Kartal Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e teşekkür etti. 

Editör: Anıl Kılıçlı