Ekibin gerçekleştirdiği rutin ziyaretlerde ev sahipleri bu kez berber ve kuaförler oldu. Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi’ne bağlı 15 ekip Kartal’ın 20 mahallesinde faaliyet gösteren yaklaşık 700 kuaför ve berber esnafını ziyaret etti.

Yaklaşık 5 günlük süre zarfında sürdürülen görüşmelerde esnafın istek, soru ve taleplerini kayıt altına alan ekipler, ziyaretler sırasında kuaför ve berberlerin en çok kullandığı aletler arasında yer alan saç kurutma makinelerini kendilerine hediye etti. Hediyeleri takdim ederken Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in selam ve sevgilerini de ileten Saha Çözüm Ekibi, berber ve kuaförler tarafından kendilerine iletilen pek çok konuyu Kartal Belediyesi’nin ilgili birimlerine aktarmak üzere notlar almayı da ihmal etmedi.

170 bine yakın hane ve 7 bin 500’e yakın esnafla görüşme sağlandı

İstanbul Valisi Davut Gül’den Ekrem İmamoğlu’na tebrik ziyareti İstanbul Valisi Davut Gül’den Ekrem İmamoğlu’na tebrik ziyareti

Kartal’da her gün binlerce vatandaşa hizmet veren kuaför ve berber esnafı ise ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade ederek Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel başta olmak üzere tüm Kartal Belediyesi ailesine teşekkür etti.

Kartal Belediyesi Komşu İletim Merkezi Saha Çözüm Hareketi ekipleri, şimdiye kadar Kartal’da bulunan 194 cadde ve 2 bin 62 sokakta yer alan 208 binin üzerinde bağımsız bölümü tarama sistemiyle ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında 170 bine yakın hane ve 7 bin 500’e yakın esnafla görüşme sağlayan ekip, vatandaşların; beklenti, talep ve önerilerini toplamak üzere ziyaretlerine devam ediyor.

Editör: Yusuf Hakkı Doğan