Ekonomiye katkılarıyla bilinen Ataşehir Belediyesi, girişimcilik konusunda da önemli programlara imza atıyor. İNOVATA’da gerçekleşecek olan Finansal Teknolojiler Hızlandırma Programı, finansal teknoloji ve girişimcilik konusunda deneyim sahibi olmak isteyen girişimcilerin başvurularını bekliyor.

 Ataşehir’de “Fintech Factory” adında yeni bir finansal teknolojiler hızlandırma programını İNOVATA Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi’nde hayata geçiyor.

Akpolat: Sokak hayvanlarının çözümü öldürmek değil Akpolat: Sokak hayvanlarının çözümü öldürmek değil

UZMANLAR DESTEKLEYECEK

Fintech Factory, finansal teknolojiler alanında girişimcilik ekosistemini desteklemeyi ve yön vermeyi hedefleyen; girişimcilik uzmanları, sektör temsilcileri ve yatırımcılar tarafından hazırlanan çok yönlü bir hızlandırma programı olmayı hedefliyor.

Ataşehir Belediyesi tarafından BC Partnering’in koordinasyonunda İNOVATA’da gerçekleştirilecek program kapsamında, prototip/MVP sonrası finansal teknoloji girişimlerinin ihtiyaç duyacağı destekleri girişim ve girişimcilere göre özelleşmiş şekilde sağlanması amaçlanıyor.

GLOBAL ŞİRKETLERLE İŞ BİRLİĞİ FIRSATI

Programa dahil olan girişimciler değerli iş ortakları sayesinde, lokal ve global şirketler ile iş birliği fırsatına, eğitim, mentorluk, iş bağlantıları, yatırımcılara erişim, ortak ofis imkanı gibi birçok alanda yüz binlerce dolarlık dijital hizmetlere ücretsiz bir şekilde erişebilecekler.

Finansal teknoloji alanında girişimcileri bekleyen “Fintech Factory” programına kayıt olmak isteyen girişimciler 27 Nisan 2023 tarihine kadar https://fintech-factory.com adresinden başvurularını yapabilirler. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

WhatsApp Image 2023-04-19 at 18.05.19

WhatsApp Image 2023-04-19 at 18.05.00

Editör: Editör Yazar