30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl dönümü coşkusu Ataşehir’de sabah saatlerinde düzenlenen Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı.

ATA’YA SAYGI

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen anma töreninde Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Garnizon Komutanı Vekili İkmal Albay Murat Uçar ve Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz Atatürk anıtına çelenk koydular. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Protokolün ardından da siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de anıta çelenk bırakarak saygılarını sundular.

UNUTULMAZ BİR 30 AĞUSTOS

Gezici Kent Lokantası işe başladı Gezici Kent Lokantası işe başladı

Anma töreninin ardından Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlama programı devam etti. Çocuklar için özel olarak hazırlanan kutlama programında; bando takımıyla zafer korteji, sahne şovları, oyun parkurları, atölyeler, jonglör ve karnaval oyunları gibi birçok farklı etkinlik yer aldı. Etkinliklere katılan yüzlerce çocuk ve aileleri, Büyük Zaferin yıl dönümünü kutlayarak bu heyecanı hep birlikte yaşadılar.

Editör: Editör Yazar