Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından, orman yangınlarına karşı alınacak önlemler konusunda farkındalık oluşturmak üzere, “Orman Benim” mottosuyla düzenlenen etkinliğe katıldı.

Çatalca Mareşal Fevzi Çakmak Ormanında İlçe Orman Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen etkinliğe başta İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanımız Erhan Güzel olmak üzere ilçe protokolü, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Çekmeköylü Semih, Aziz Yıldırım’a Mourinho’yu sordu Çekmeköylü Semih, Aziz Yıldırım’a Mourinho’yu sordu

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPILDI

Orman yangınlarının önlenmesi, çevreye olan zararların en aza indirilmesi ve vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen etkinlikle Başkanımız Erhan Güzel öğrencilerimizle konunun önemine dair konuşmalar gerçekleştirerek birlikte çevre temizliği çalışması yaptı.

Doğa ve orman sevgisinin küçük yaşlardan itibaren edinilmesi gerekliliğine dikkat çeken Başkanımız Erhan Güzel, orman yangınlarının milli servetimizi yok ettiğini belirterek, ‘“Güzel Kent Çatalca” anlayışımızla; ormanlarımızı ve çevreyi korumak, gelecek nesillere bırakacağımız en değerli miras olacak' şeklinde konuştu.

Editör: Yusuf Hakkı Doğan