Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın da katıldığı programa büyük bir katılım sağlandı. İftar yemeğinin ardından, Beşiktaşlı komşular Telgrafın Telleri adlı orta oyunu gösterisini izleyerek keyifli bir zaman geçirdiler.

‘TELGRAFIN TELLERİ’ BEĞENİYLE İZLENDİ

Beyoğlu Belediyesi'nden kaçağa izin yok Beyoğlu Belediyesi'nden kaçağa izin yok

Ramazan ayı boyunca devam eden Beşiktaş Belediyesi'nin geleneksel iftar etkinlikleri, bu kez Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nin yan tarafındaki alanda gerçekleşti. Türkali, Vişnezade, Muradiye, Cihannüma ve Abbasağa Mahalleleri'nde yaşayan komşuların bir araya geldiği etkinlikte, iftar sonrası Telgrafın Telleri adlı ortaoyunu izlendi.

AKPOLAT: FARKLI İNANÇLARIN HUZURLA YAŞADIĞI İLÇEYİZ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, programın sonunda yaptığı konuşmada, "Burada sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Beşiktaş, farklı inançlara sahip insanların bir arada huzur içinde yaşadığı bir ilçe. Bizler de bu birlikteliği ve huzuru pekiştirmek için çalışıyoruz. Ramazan, birlik ve beraberlik ayıdır. Birbirimize saygı ve sevgiyle yaklaşarak bu güzel atmosferi devam ettirelim." ifadelerini kullandı. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Anıl Kılıçlı