KARTAL BELEDİYESİ YÖNETİCİLERİ ŞAMPİYONU HAVALİMANINDA KARŞILADI

Yarı finalde Bulgar rakibi Venelina Poptoleva’yı, finalde ise Anastasia Kool’ı yenerek Avrupa’dan şampiyon olarak yurda dönen Kartallı genç boksör Buse Naz Çakıroğlu için Kartal Belediyesi tarafından havalimanında karşılama töreni düzenlendi. Genç sporcuyu büyük bir coşku ve sevinç ile karşılayarak kendisini tebrik eden Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Serkan Taş, şampiyon boksöre Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına çiçek takdiminde bulundu.

Havalimanında gerçekleşen karşılama merasiminin ardından ayağının tozu ile Kartal Belediyesi’ne gelen Buse Naz Çakıroğlu, Milli Takımlar Antrenörü Nazım Yiğit ve milli boksör Büşra Işıldar ile birlikte Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret etti.

İmamoğlu Avcılar’da; Genç siyasetçiler yeni bir yön çizecek İmamoğlu Avcılar’da; Genç siyasetçiler yeni bir yön çizecek

“BİR KARTALLI OLARAK, BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL İLE GURUR DUYUYORUM”

Ziyarette, şampiyon boksör Buse Naz Çakıroğlu, Başkan Gökhan Yüksel’e spor hayatı boyunca kendisine ve tüm genç sporculara sunduğu destekten dolayı teşekkürlerini sundu. Buse Naz Çakıroğlu, “Bir Kartallı olarak genç bir Başkan tarafından yönetilen bir ilçede yaşamaktan mutluluk ve gurur duyuyorum” diyerek, Kartal’da yapılan sportif faaliyet ve projeleri de yakından takip ettiğini ifade etti.

“BUGÜN, KARTALLILARIN EN MUTLU GÜNÜ”

Başkan Gökhan Yüksel ise, Avrupa’dan şampiyonlukla dönen Kartallı boksör Buse Naz Çakıroğlu adının tüm dünya tarafından tanınacağını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bugün biz Kartallıların en büyük gurur günü. Buse Naz’ın şampiyonluk hikâyesi tüm dünyada duyulmaya devam ediyor. Ne kadar mutlu olsak ve gurur duysak azdır. Eminim ki bu başarıların artarak devamı gelecek. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde, sportif başarıları ile gurur duyduğumuz genç kardeşlerimizin sayısının artarak devam edeceğini biliyorum. Bizler Kartal Belediyesi olarak, her zaman gençlerimizin ve sporcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Gökhan Yüksel konuşmasının ardından Kartallı şampiyon boksör Buse Naz Çakıroğlu ve milli boksör Büşra Işıldar’a Büyük Önder Atatürk’ün “Nutuk”u ile çiçek takdim etti.

Editör: Yusuf Hakkı Doğan