İktidara yakınlığıyla bilinen gazeteci Cem Küçük'ün sözleri tekrar gündemde. Cem Küçük, Beyaz TV'de yaptığı açıklamalarla muhalefet tarafında büyük ses getirmişti. Küçük, "Erdoğan dışındaki biri seçilirse; Biz dahil herkes yargılanır." demişti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığının açıklanmasının ardından videoda Küçük'ün, "Erdoğan dışındaki biri seçilirse; Biz dahil herkes yargılanır. Seri tutuklamalar başlar. Medya ve şirketler el değiştirir. Seni beni kim kurtarır? Londra'ya kaçsam iki günde iade ederler" şeklinde konuşuyor.

Küçük'ün, Latif Şimşek ve Mehmet Metiner’in konuştuğu bu program aslında, 17 Aralık 2019 çekilen bir programa ait.

KILIÇDAROĞLU DEVRİ SABIK YARATMAYACAĞIZ DEMİŞTİ

Kemal Çebi: İnşaattan başka fikri olmayanlara sosyal belediyeciliği öğreteceğiz Kemal Çebi: İnşaattan başka fikri olmayanlara sosyal belediyeciliği öğreteceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekili Aykut Erdoğdu’nun, “İktidarı TRT canlı yayınında yargılayacağız” sözlerini değerlendirirken, “Böyle, ‘devri sabık yaratacağız, çıkaracağız mahkemeye’, bunlar doğru değil. Bu anlayış, darbeler döneminde olan bir anlayıştır. Bu defteri tümüyle kapatmamız lazım, böyle bir şey olmaz” demişti.

Editör: Anıl Kılıçlı