Sigara içme tartışmasının faturası ağır oldu. Diyarbakır'da genelevinde sigara içme tartışması üzerine çıkan kavgada genelev patronu M.D, müşterisi S.A’yı başından beyzbol sopasıyla ağır yaraladı. 

Beyin kanaması geçiren 25 yaşındaki M.D'nin durumu kritik.

NE OLDU?

Bismil İlçesinde 5 arkadaş alkol alıp eğlendikten sonra kendi özel araçlarıyla Diyarbakır-Mardin karayolu üzerindeki geneleve geldi. Kimlik kontrolü ve üst aramadan geçtikten sonra 5 arkadaş yerleşkenin içindeki evleri dolaşmaya başladı. Müşterilerle hayat kadınlarının vizite ücreti için anlaştıkları evin girişteki avlusunda sigara içen S.A., burada bir hayat kadınıyla ücret konusunda pazarlık yaparken genelevin patronu M.D., sigara içen genç adama seslenerek içeride sigara içmemesini söyledi.

PATRON GİZLEDİĞİ SOPAYI ÇIKARDI

Genç adamda alkolün etkisiyle genelev işletmecisiyle tartışmaya başladı. Tartışmaya diğer arkadaşlarının da dahil olmasıyla kavgaya dönüşen olayda patron M.D., müşteri kabulünün yapıldığı masanın altına gizlediği beyzbol sopasıyla tartıştığı S.A.’nın kafasına arkadan sert bir şekilde vurdu. Girişteki güvenlik görevlilerinin de araya girmesiyle 5 arkadaş genelevin dışına çıkarıldı.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİĞİNİ ANLAMADI

Araçlarıyla Bismil İlçesine dönen arkadaş grubundan kafasına darbe alan S.A. araç içinde bilincini kaybederek aniden fenalaştı. Hastaneye kaldırılarak acil serviste beyin tomografisi çekilen adamın beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.

BİLİNCİ KAPANDI

Cem Garipoğlu'nun intihar etmeden önceki görüntüleri çıktı Cem Garipoğlu'nun intihar etmeden önceki görüntüleri çıktı

Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Ünitesinde uyutulan ve bilinci kapalı olan genç adam yaşam savaşı verirken, hastane polisinin kafasına darbe alan adamın diğer arkadaşlarını sorgulamasıyla olay açığa çıktı.

TANIKLARIN İFADELERİYLE DOĞRULANDI

Geneleve giden polisler işletmeci M.D.’yi gözaltına aldı. Olay yerini gören güvenlik kamera kaydı olmadığı belirlenirken, dinlenen tanıklar da ifadelerinde M.D.’nin genç adamın kafasına arkadan beyzbol sopasıyla sert biçimde vurduğunu doğruladı.

Editör: Editör Yazar