Sancaktepe'nin önde gelen gazetecilerinden ve Sancaktepeses'in sahibi Tevfik Erk'in kızı İlayda Ecem Erk dünyaevine girdi. İlayda Ecem Erk ve Ertuğrul Yazıcı çifti, mutlu bir törenle evlenirken, çiftin şahitliğini Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar yaptı.

Samandıra Motta Restaurant'ta düzenlenen tören muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. Heyecan ve mutluluk dolu bu özel güne katılanlar çifte mutluluk dileklerini iletti. Gelin ve damadın heyecanı yüzlerinden okunurken, Erk ailesi de katılımcılara teşekkür etti. Mazeretlerinden dolayı katılamayan tüm dostlara da şükranlarını iletti.

Çebi, Bi'Mola Yaşam Merkezi'ni açtı Çebi, Bi'Mola Yaşam Merkezi'ni açtı

SANCAKTEPE'NİN ÖNDE GELEN İSİMLERİ KATILDI

Törene, Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar, CHP Belediye Meclis Üyesi İlknur Ünlü, STK temsilcileri, muhtarlar ve gazeteciler katıldı.

Çiftin nikahını Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah İnan kıydı. Çiftin evlilik cüzdanını Eski  Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü İlayda Ecem Erk'e verdi.

Çiftin şahitliğini Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar yaptı.

Şahitlik yapan Kaymakam Karakaya, "Allah ömür boyu mutluluklar versin. Hem genç çiftimize hem ailelerine hayırlı uğurlu olsun diyorum." dedi.

Törende konuşma yapan Döğücü ise, "Ben de mutlulukla şahitlik ediyorum. Tevfik kardeşimiz hem duruşuyla hem mesleğiyle Sancaktepemize örnek olmuş, birlikte de mesai yaptığımız bir kardeşimiz. Evlatlarına evlat katmış oluyor. Biz de bu mutluluğunu paylaşıyoruz. Rabbim ömür boyu mutluluklar versin." sözlerini kullandı.

AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar ise; "Öncelikle genç kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bugünkü gibi sevgiyle, saygıyla, sadakatiyle bir ömrü tamamlamayı Rabbim nasip eylesin diyorum. Başkanımızın dediği gibi Tevfik abimizi 20 küsür yıldır tanırım. Tevfik abiyi o ilk tanıdığım günle bugünkü arasında hiçbir değişiklik yok. Karakteri, kişiliği, yapmış olduğu mesleğin zorluklarına rağmen çizgisini bozmayan bir karakter. Seviyoruz kendisini. Evlatlarına da ömür boyu mutluluklar diliyorum, şahitlik ediyorum." açıklamasında bulundu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Düğün töreninde duygusal anlar da yaşandı. İlayda Ecem Erk ve Ertuğrul Yazıcı’nın gözlerindeki mutluluk, tüm davetlileri duygulandırdı. İlayda Ecem’in babası gazeteci Tevfik Erk, anne Aynur Erk ve gazeteci abisi Tahsin Erkin Erk bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkürlerini ilettiler.

Düğüne Sancaktepe'nin önde gelen isimleri ve basın mensupları katıldı. Bu mutlu günde Erk ailesini yalnız bırakmayan isimler şöyle:

* Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya

* Sancaktepe Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü

* Sancaktepe Belediye Meclis Başkan Vekili İlknur Ünlü

* Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç

* Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah İnan

* AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar

* Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci Yavuz Yılmaz

* Bağımsız Gazeteciler Derneği Başkanı Gazeteci Ufuk Bulut

* AK Parti Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Sefanur Akça

* CHP Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Cafer Yalçın

* İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Sakine Polat

* Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Onur Özdemir

* MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu

* İYİ Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Cemal Doğan

* Sarıgazi Cemevi Başkanı Mete Çelik

* Sarıgazi Cemevi Başkan Yardımcıları Yıldız Ulucan, Yılmaz Topraktaş

* Sarıgazi Cemevi Dedesi Bektaş Yıldız

* Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Av. Yunus Ustahabiboğlu

* Sancaktepe Belediye Önceki Dönem Meclis Başkan Vekili Haşim İskender

* Sancaktepe ADD Şube Başkanı Güzel Kaplan

* Sancaktepe Sınav Okulları Müdürü Mahsun Avcı

* Okul Müdürü Soner Fidan

* İnönü Mahalle Muhtarı Nilüfer Kantekin

* Atatürk Mahalle Muhtarı Cansu Akdağ

* İş İnsanları Cemal Geyik, Gürkan Keser, Hasan Basri Cengiz, Emre Sağlam, Şükrü Öztürk, Kaya Çardak, Özgür Polat, Aydın Usta, Sancaktepe Erbaalılar Dernek Başkanı Rıza Can

* Emanet Dizisi Film Yönetmen ve Oyuncuları, Film Sektörünün Set Emekçileri

* Gazeteci Musa Has

* Gazeteci Durmuş Acar

* Gazeteci Gökhan İzgi

* Gazeteci Halil Soytürk

* Gazeteci Olgun Kızıltepe

* Gazeteci Yalçın Bel

* Gazeteci Mesut Solak

* Gazeteci Hatice Alkış

* Gazeteci Asiye Soytürk

* Gazeteci Zafer Yılmaz

* Ahmet ve Zeynep Engin Karahan Çifti

* Şair Serhat Temur

* Av. Oktay Güven

* Av. Ayşen Muştu

* Melih Has

Editör: Editör Yazar