Zam Haberleri

zam haberleri ve güncel zam gelişmeleri, zam ile ilgili tüm video, zam fotoğrafları ve zam haberleri Yaşam Gazetesi sitemizde


EKONOMİ

Yurt dışı çıkış harcında %566 ile 1066 arasında bir artış yapılacağı iddia edildi.

EKONOMİ

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (zorunlu trafik sigortası) primlerinin...

EKONOMİ

İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasını birbirine bağlayan güzergahlardan Avrasya Tüneli'nin geçiş ücretlerine dev bir zam yapıldı.

EKONOMİ

Temmuz ayında emekli maaşlarında artış olacağı bildirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da yerel seçim öncesinde Temmuz ayında emekli maaşlarında iyileştirilmeye...

EKONOMİ

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş, bira severlere kötü bir haber verdi. Aybaş büyük bir zammın geleceğini söyledi.

EKONOMİ

Emeklilerin zam talebi devam ederken dev bir zam milletvekillerine geliyor. Zammın Temmuz ayında yapılması öngörülüyor.

GÜNCEL

'İnci Taneleri' dizisindeki karakteri ve dansıyla adından söz ettiren Hazar Ergüçlü'ye, anlaşmalı olduğu marka tarafından zam yapıldığı bildirildi. Sosyal medyada...

GÜNCEL

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert bir dille ekonomi üzerinden eleştirdi.

EKONOMİ

2024 yılı zamlarından otomobiller de nasibini aldı. Yeni yılda araç almak isteyenler, yapılan bu zamları dikkate almak zorunda.

GÜNCEL

Süper Lig hakemlerinin maaşlarına büyük zam geldi. Süper Lig hakemlerinin artık maç başına aldığı ücret yüzde 50 zamlı olacak.

EKONOMİ

Adana'da yaşanan ev sahibi kiracı kavgası sosyal medyanın gündeminde. İddiaya göre ev sahibi kiracısı ile köpeğini bıçakladı.

EKONOMİ

Yüksek enflasyon nedeniyle kiralara getirilen yüzde 25 zam sınırı ev sahiplerini engelleyemedi. Ev sahipleri gelirlerini artırmak için yeni yollara başvuruyor.