Iğdır FK Spor Kulübü Başkanı ve AK Parti Iğdır Milletvekili Adayı Cantürk Alagöz’ün davetiyle birlikte özel uçakla Iğdır’a gelen Ali Koç, Şehit Bülent Aydın Havalimanı'nda büyük bir coşkuyla karşılandı.

Tuzluca ilçesinde bulunan Tuz Mağaraları'nı ziyaret eden Koç'a, Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim ve Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan da eşlik etti.

TÜRKAN'DAN KOÇ PAYLAŞIMI

Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan, sosyal medya hesabından ziyaretin karesini paylaşarak, "Daha hiçbir siyasi kimliği dahi olmadan, Türkiyenin en büyük iş adamlarından birisini, en büyük futbol klübünün başkanını Iğdırın Tuzlucasına getiren kimse, acaba vekil seçildiğinde neler yapmaz ki. Cantürk Alagöz Iğdırımız için çok büyük bir şanstır." notunu yazdı.

KOÇ’A YOĞUN İLGİ

Antrenörlere Vefa, Spora Güç Antrenörlere Vefa, Spora Güç

Alagöz Holding Iğdır FK Spor Kulübü Tesisleri'ni ziyaret eden Koç, FIBA Avrupa Ligi şampiyonu Fenerbahçe Alagöz Holding sporcularının imzaladığı formayı Başkan Alagöz'e verdi.

IĞDIR TRİBÜNLERİNDE TARİHİ ANLAR

Programın ardından Koç, TFF 3. Lig 2. grupta mücadele eden Alagöz Holding Iğdır FK ile Gümüşhane Sportif Faaliyetler arasındaki maçın ilk yarısını izledi.

Müsabaka anında yoğun ilgiyle karşılanan Koç, taraftarların formalarını imzaladı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

SARI LACİVERTLİLERİN SPONSORU: ALAGÖZ HOLDİNG

Alagöz Holding, Türkiye’de her kategoride en çok kupaya sahip olan ve EuroLeague’de adını her yıl Final Four’a yazdıran Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımına isim sponsoru olmuştu. Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, 2022/23 sezonunda ‘Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımı’ ismiyle mücadelesini sürdürecek. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar