AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, Kartallı hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Kartal'ın dört bir yanını karış karış gezen Mimar Karakaya'nın son durağı Yakacık oldu. İlk olarak Yakacık Meydanı'nda bulunan AK Nokta'yı ziyaret ederek burada partililerle buluşan Karakaya, Yakacık Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

YAKACIK ESNAFI KAZANACAK

Kartal için çok özel projeleri olduğunu anlatan Mimar Karakaya, Kartal'ın genelinde olduğu gibi Yakacık'ın da kaderine terk edilerek 15 yılının heba edildiğini söyledi. Yakacıklılara müjdeli haberinin olduğunu söyleyen Mimar Karakaya, "Aydos'a çok ama çok güzel bir sosyal tesis yapacağız. Burası sadece Yakacıklıların, sadece Kartallıların değil, tüm İstanbulluların hatta çevre illerden gelen vatandaşların uğrak yeri olacak. Bu projemizle Yakacık esnafı da kazanacak. Yakacık eski güzel günlerine dönecek" şeklinde konuştu.

Bitlis'te neler oluyor; Bombacı Mülayim isimli polis verileri sızdırdı Bitlis'te neler oluyor; Bombacı Mülayim isimli polis verileri sızdırdı

Editör: Anıl Kılıçlı