Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren Engelsiz Üretim Atölyesi öğrencileri için organize edilen yeni yıl partisi, Mehmet Ali Büklü Parkı’nda bulunan Jüpiter Gezegen Kafe’de düzenlendi.

Etkinliğe katılarak öğrencilerin yeni yıl heyecanını paylaşan Başkan Gökhan Yüksel, tüm engelli bireyler ve aileleri ile tek tek ilgilenerek taleplerle ilgili belediye personeline talimatlar verdi. Engelsiz Üretim Atölyesi’nin yetenekli öğrencilerine yeni yıl temennilerini ileten Başkan Yüksel, yeni yılda öğrencilerin tüm dileklerinin gerçekleşmesini diledi.  

Özer, STK’lara sorumluluklarını hatırlattı Özer, STK’lara sorumluluklarını hatırlattı

Başkan Yüksel ile yeni yıl yemeğini yiyen engelli bireyler, yemeğin ardından çalan hareketli şarkılarla dans ederek, halaylar çekerek doyasıya eğlendi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e Başkan Yardımcıları Mustafa Ağdaş, Yasin Ünder ve Kartal Belediye Meclisi Başkanvekili Özlem Bulut’un da eşlik ettiği yeni yıl kutlama partisinde bir de pasta kesimi yapıldı. Belediye Meclisi Başkanvekili Bulut, pastayı öğrencilerle birlikte keserek yeni yıl dileklerini tuttu.

Editör: Editör Yazar