Küçükçekmece’de flaş atama yapıldı. Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile Küçükçekmece’de kaymakam değişti. 5 aydır görev yapan Mehmet Tunç, Ankara Akyurt Kaymakamlığı’na atandı.

Küçükçekmece’de boşalan kaymakamlık makamına Gaziantep İslahiye Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu getirildi. Anteplioğlu göreve atanması sonrası araştırılmaya başlandı.

ANTEPLİOĞLU KİMDİR

1976 yılında Kilis'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kilis'te tamamladıktan sonra 1999 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 2000 yılında Gaziantep Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığında göreve başladı. Sırasıyla Samsun-Kavak Kaymakam Vekilliği, Konya –Doğanhisar Kaymakam Vekilliği, Kastamonu-Hanönü Kaymakamlığı, Malatya-Kuluncak Kaymakamlığı, Edirne-Enez Kaymakamlığı, Kahramanmaraş Vali Yardımcılığı, aynı zamanda Kahramanmaraş İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Kahramanmaraş-Onikişubat Kaymakamlığı, Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Ayrıca görev süresi içerisinde Belediyelerin ve İl Özel İdaresinin mallarını ve personelini devir ve paylaştırmak üzere kurulan Devir, Tasfiye ve Paylaştırma Komisyonu Başkanlığı, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri Müteşebbis Heyeti Üyeliği, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı gibi birçok kurul ve komisyona başkanlık etmiştir. 06.09.2021 tarihinde İslahiye Kaymakamlığı görevine başlamıştır. Son olarak 8 Ağustos itibariyle Küçükçekmece Kaymakamı olarak atandı.

Esenyurtlu çocukların eğitim temelleri atılıyor Esenyurtlu çocukların eğitim temelleri atılıyor