CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Dr. Mithat Bülent Özmen, bugün CHP Eyüpsultan Kadın Kolları üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

ÖZMEN: TEMSİLİ DEMOKRASİYLE YÖNETECEĞİZ
Yaklaşık 250 kadın üyenin katılımıyla gerçekleşen buluşmada Dr. Özmen, “Allah’ın izniyle 1 Nisan’da Belediye Binası’nda işe başladığımızda Eyüpsultanımızı, 29 mahalleden ‘temsili demokrasi’yle hep birlikte yöneteceğiz. Burada siz kadınlarımızın; duyarlı, özverili, şefkatli, hoşgörülü, insani ve adil yaklaşımlarınızı, sorunlarla birlikte çözüm yollarını da beraberinde getirme yeteneğinizi çok ama çok önemsiyorum.

Eyüpsultanımız, biliniz ki sizlerin omuzlarında yükselecek. Temsilde kadınlarımızın önemi büyük olacak. Dert buradaysa, derman da buradan çıkacak” diye konuştu.

YOĞUN KATILIM OLDU
Program sunumunu CHP Kadın Kolu Başkan Yardımcısı Perihan Gül’ün gerçekleştirdiği etkinlikte, CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş ve CHP Eyüpsultan Kadın Kolu Başkanı Adile Sal da görüşlerini dile getirdi. Kahvaltıya ayrıca Tohumdan Çınara Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Türkmen Erdoğan Celep ve Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Sakine Sayar ile birlikte çok sayıda sivil toplum kuruluşunun kadın kolları başkanı ve yöneticileri de katıldı.
Kahvaltıdan sonra programına Çırçır Site Kıraathanesi ziyareti ile devam eden Dr. Mithat Bülent Özmen, burada da kahvehanedekiler ile hasbihâl etti.

EMEKLİ ÖĞRETMENLERİN ELİNDEN ÖPTÜ
Ardından saat 15.00’te Akşemsettin Öğretmenler Lokali’ni ziyaret eden Dr. Özmen, emekli öğretmenlerin ellerini öpüp; başarı, iyi dilek ve hayır dualarını aldı.
Dr. Özmen, programına saat 16.00’dan sonra Yeşilpınar Semt Pazarı’nda esnaf ziyaretleri ve halk temasıyla devam etti.

Saat 18.00’de CHP Yeşilpınar Seçim İrtibat Bürosu’nda programını sonlandıran Dr. Özmen, katılım sağlayan tüm parti üyelerine ve vatandaşlara teşekkür etti.

“Mağduriyeti bitirmek Başakşehir Belediyesi’nin elinde” “Mağduriyeti bitirmek Başakşehir Belediyesi’nin elinde”

Editör: Editör Yazar