Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Ataşehir'de Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası'nı (İSAROD) ziyaret etti. Ziyarette Kurum'u AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Burak Çiftci, Ataşehir Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Günhan Sinar, AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Naim Yağcı ve çok sayıda servis şoförü karşıladı. Ziyaret sırasında Başkan Sinar, servisçilerin sorun ve isteklerini Murat Kurum'a iletti.

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum daha sonra Ataşehir’de iş insanlarıyla buluştu.

İBB'de engeller kalktı; Teklifler bir bir kabul edildi İBB'de engeller kalktı; Teklifler bir bir kabul edildi

Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen toplantıya katılan Murat Kurum burada da İstanbul’da büyükşehir belediye başkanı olduktan sonra yapacaklarını anlattı.

"İSTANBUL'DA KORSAN SERVİSÇİLİK DÖNEMİ 31 MART AKŞAMI BİTECEK"

İBB Cumhur ittifakı Başkan Adayı Murat Kurum Ataşehir'de Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası'nı ziyaret etti. Kurum, "İstanbul'da korsan servisçilik dönemi 31 Mart akşamı bitecek. Sizlere de tıpkı taksi, minibüs ve dolmuşlarda olduğu gibi kazanımlarınızı kaybetmeden yıllık çalışma ruhsatı vereceğiz. Şirketler, fabrikalar servis araçlarıyla personellerini kendileri taşıyorlar. Bu servis araçlarını korsan servis araçlarından ayırt etmek ve taklidi ortadan kaldırmak için barkod uygulamasına geçeceğiz" dedi. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Anıl Kılıçlı