Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile tanınan ve seçim zamanı liderleri konuk eden Oğuzhan Uğur gündeme bomba gibi düşen bir paylaşımda bulundu. Uğur evinin balkonuna bırakılan merminin fotoğrafını yayınladı. Uğur, olayla ilgili detayları avukatına ilettiğini söyledi.  

UĞUR: “BİR DAHA SIKAMAYACAK”

Evdeki yabancı; Kadın yatağının altına bakınca çığlık atarak kaçtı Evdeki yabancı; Kadın yatağının altına bakınca çığlık atarak kaçtı

Uğur paylaşımında şunları söyledi:

 “Balkonumda şimdiye kadar zevkle döşenmiş kuş yuvaları, yarı baygın çekirgeler, diğer binalardan uçmuş gelmiş iddialı iç çamaşırları ve hatta takla atmaktan sıkılmış bir güvercin bile bulmuştum. Bu sabah listeye yeni ve korkunç bir şey eklendi. Yorgun halleriyle bile yılda ortalama 40 insanın ölümüne sebep oluyorlar. Birileri sırf takımları ya da partileri kazandı diye havaya ateş ediyor ya hani. Aşağısı boşalamıyorsa yukarısı boşalsın hesabı. Manasız bir mağara adamı aktivitesi. Sonuç bu. Avukata teslim ettim mermiyi. Izdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla şaka bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye."