Beşiktaş’ta yeni dönem için start verildi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, seçim çalışmalarına kalabalık bir katılımla başladı. Partililer ve çok sayıda ilçe sakini Başkan Rıza Akpolat’a destek vererek ilçe ziyaretinde yalnız bırakmadı.

YOĞUN KATILIM

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için kolları sıvadı. CHP tarafından 2. kez aday gösterilen Başkan Rıza Akpolat’ın seçim çalışmaları kapsamında ilk durağı CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı oldu. Başkan Rıza Akpolat’a CHP Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Kılıç, PM üyesi Sinem Kırçiçek, Parti İl Yöneticisi Veli Coşkun, İl Gençlik Kolları Başkanı Erdem Kara’nın yanı sıra partililer ve ilçe sakinleri eşlik etti.

‘NE MUTLU BEŞİKTAŞ VAR’ DÖNEMİ BAŞLIYOR

Başkan Rıza Akpolat ilçe başkanlığında bir konuşma yaparak parti emekçilerine ve komşularına destek verdiklerini için teşekkür etti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

Sefaköy’de direkler kalkıyor, mahalleler rahatlıyor Sefaköy’de direkler kalkıyor, mahalleler rahatlıyor

‘’Çözdüğümüz yüzlerce sorunun kat kat daha fazlasını çözebileceğimiz, Beşiktaş’ta yaşayan herkesin, gönül rahatlığı ile her anlamda bizimle ‘’Ne Mutlu Beşiktaş Var!’’ diyeceği bir dönemi komşularımız ile birlikte başlatıyoruz. Beşiktaş’ta rekor oyla kazanacağız! İstanbul’a kazandıracağız!’’

“DAHA İYİ BİR BEŞİKTAŞ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”

Başkan Rıza Akpolat daha sonra Beşiktaş Kaymakamı Oğuzhan Bingöl’ü ve Beşiktaş ilçe Milli Eğitim Müdürü Sedat Işık’ı makamlarında ziyaret ederek, ‘’Beşiktaş’ın daha iyi yerlere gelebilmesi için iş birliği ve koordinasyon halinde çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Editör: Editör Yazar