Sancaktepe Belediyesi, Anneler Günü’ne özel eğlenceli bir program gerçekleştirdi. Programa katılan anneler, Komedyen Gözde Nevk ile güldü, şarkıcı Azra Sevindi ile müziğe doydu. Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin, annelerin günü’nü kutlayarak, toplumun dayanışmasını ve kaynaşmasını sağlamaya çalıştıklarını belirtti.

İmamoğlu Avcılar’da; Genç siyasetçiler yeni bir yön çizecek İmamoğlu Avcılar’da; Genç siyasetçiler yeni bir yön çizecek

MİLLET BAHÇESİNDE ETKİNLİK

Sancaktepe Belediyesi, Anneler Günü’ne özel eğlenceli bir program gerçekleştirdi. Programa katılan anneler, Komedyen Gözde Nevk ile güldü, şarkıcı Azra Sevindi ile müziğe doydu. Sancaktepe Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde, Anneler Günü'ne özel Aydos Millet Bahçesinde etkinlik düzenledi. Etkinliğe, Sancaktepe Belediye Başkanı Alper Yeğin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Komedyen Gözde Nevk ile kahkaha dolu anlar geçiren anneler, şarkıcı Azra Sevindi ile de müziğe doydu. Programda, çocuklara özel atölyeler de yer aldı. Etkinlikte hem anneler hem çocuklar doyasıya eğlendi.

YEĞİN: BUGÜN BİZİM İÇİN ÇOK ÖZEL VE ANLAMLI BİR GÜN

12 Mayıs Anneler Günü. Burada da çokça annemiz var. Öncelikle annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum. Hepsinin ellerinden öpüyorum. Çok kıymetli annelerimize Allah uzun ömürler versin. Çocuklarına, sevdiklerine bir ömür boyu mutlu bir şekilde yan yana olabilme imkânını Allah annelerimize nasip etsin. Tabii bu süreçlerde önemli etkinlikler yaparak sizlerle bir araya gelip hem toplumumuzun hem Sancaktepe' deki  komşularımızın bir araya gelmelerini, dayanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Daha fazla etkinlikler yapacağız. Önemli günlerde, haftalarda, resmi bayramlarımızda, dini bayramlarımızda bir araya geleceğiz. Sancaktepe' deki komşuluk hukukumuzu, hemşeriliğimizi, dostluğumuzu daha fazla pekiştireceğiz. Bundan sonra daha fazla hissedeceğiniz bir Sancaktepe Belediyesi olacak. Halkımızın emrinde olacağız. Gece gündüz yirmi dört saat halkımızın mutluluğu, huzuru ve sizler için çalışacağız" diye konuştu.

Editör: Editör Yazar