Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ramazan ayının, olanın olmayanla paylaştığı bir dönem olmasına vurgu yaparak; “Deprem bölgesinde canlarımız var. Bu paylaşım onlar için çok önemli” dedi.

İLÇE PROTOKOLÜ TAM KADRO KATILDI

Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde verilen iftar farklı alanlardan birçok ismi bir araya getirdi. Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan isimler arasında CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Işıktaş, Avusturya İstanbul Başkonsolosu Josef Saiger'in  yanı sıra siyasi parti temsilcileri, Sarıyer Belediyesi Meclis üyeleri, muhtarlar, birim müdürleri ve basın mensupları da yer aldı.

GENÇ: AYRIM YAPMADAN HERKESE EL UZATMALIYIZ

Açılan oruçların ardından konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, konuşmasında şunlara değindi: “Farklı yerlerden, farklı alanlardan gelip böyle güzel, büyük bir sofrada bir arada olabilmek ramazan ayının güzel yanlarından biri. Ramazan ayı olanın olmayana verdiği, paylaştığı bir aydır. Deprem bölgesinde hala yıkıntılar altında canlarımız var. Bu paylaşım oradaki vatandaşlarımız için çok kıymetli. Bu paylaşım bizim geleneklerimizde zaten var. Ayrım yapmadan herkese el uzatmalıyız. Buradan deprem bölgesine giden, oradaki insanlara hizmet götüren dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.” KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar