Ümraniye Belediyesi ekim ayı meclis görüşmelerinin üçüncü oturumu Meclis 1. Başkan Vekili Mucip Kopuz başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan İsmet Yıldırım meclis toplantısında, 2023’te Ümraniye’ye kazandırılan proje ve hizmetlerin detaylı bir sunumunu yaptı. Görüşmelerde ayrıca 2024’te yapılması planlanan proje ve hizmetler hakkında da bilgi verildi.

AK PARTİ, MHP VE İYİ PARTİLİ ÜYELERİN OYLARIYLA KABUL EDİLDİ

Yapılan görüşmelerde Ümraniye Belediyesi’nin 5 Milyar TL’lik 2024 Bütçesi; Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Partili Meclis Üyeleri’nin oylarıyla kabul edildi. Toplam 26 kabul, 11 ret oyu ile kabul edilen bütçe görüşmesinde Başkan Yıldırım, kısa bir değerlendirmede bulunarak, teşekkür konuşması yaptı.

Ümraniye’de 2500 öğrenci boğaz turu yaptı Ümraniye’de 2500 öğrenci boğaz turu yaptı

YILDIRIM: DESTEK VEREN TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER

Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye’nin gerek eğitim, gerek sanayi, gerekse ticaret alanlarında önemli bir lokasyon haline geldiğini belirterek, çalışmalara gece gündüz demeden devam edeceklerini belirtti. Yıldırım, “Ümraniye’deki gelişim ve değişimin hızının daha da artacağının altını çizerek, “Bütçe görüşmelerimizde kabul oyu kullanarak destek veren tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni bütçemizin Ümraniye’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar