Sefaköy'de bulunan Armonipark Alışveriş Merkezi, İstanbul'luları dev indirim fırsatlarıyla misafir etmeye hazırlanıyor. Türkiye'de giderek artan enflasyonun vatandaşların alım gücünü olumsuz etkilediği günlerde, Armonipark Garaj İndirim Festivali adeta bir can suyu niteliği taşıyor. Bu festival, yüzde 100'ün üzerinde hissedilen enflasyonun getirdiği zorluklarla mücadele eden insanlara nefes aldıracak bir fırsat sunuyor. Alışveriş yaparken alım gücünüzün varlığını tekrar hissedeceksiniz.

Gün geçtikçe artan fiyatlar ve alım gücünün azalmasıyla birlikte,  bütçelerinizi daha sıkı kontrol etmek zorunda kalıyorsunuz. Ancak Armonipark'ın düzenlediği bu indirim festivali, size ihtiyaç duyduğunuz ürünleri daha uygun fiyatlarla alma imkanı sunuyor. 26 Nisan'da başlayacak olan festival, 05 Mayıs'a kadar sürecek. 10 gün boyunca  marka ürünlerine büyük indirimlerle sahip olma fırsatınız olacak. 

Her yaş grubundan insanın ihtiyaç duyduğu ürünleri bulabileceği bu festival, enflasyonun getirdiği baskıyı hafifletecek nitelikte. Ayakkabıdan giyime, aksesuardan ev dekorasyonuna kadar geniş bir ürün yelpazesiyle Armonipark Garaj İndirim  Festivali, keyifli bir alışverişe ev sahipliği yapacak.

İptal edilen Havaray projesi imar planından da çıkarıldı İptal edilen Havaray projesi imar planından da çıkarıldı

Armonipark'ın 1. otopark katında düzenlenen festivalde binlerce ürün, mağaza fiyatlarının çok altında satışa sunulacak. Bu fırsatları kaçırmamak için 26 Nisan'da Armonipark'a uğramakta fayda var. Heyecanla beklenen festivalde, yeni sezon ürünlerinin yanı sıra sezon sonu ve stok fazlası ürünler de cazip fiyatlarla tüketicilere sunulacak.

Editör: Editör Yazar