Dehşet dolu anlar; Kız arkadaşının yanında topuğuna sıktı Dehşet dolu anlar; Kız arkadaşının yanında topuğuna sıktı

Geçtiğimiz hafta Yalova-Bursa yolunda motosikletiyle kaza yapan 21 yaşındaki Melek Karakaş'tan üzücü haber geldi. Karakaş'la ilgili kahreden bir detay daha ortaya çıktı.

3 GÜN ÖNCE ORGANLARINI BAĞIŞLAMIŞ

12 Nisan’da Yalova-Bursa Karayolu, Kirazlı Sanayi Sitesi kavşağı mevkiinde gerçekleşen kazada üniversite öğrencisi Melek Karakaş ağır yaralandı ve hastanedeki tedavi sürecinin ardından 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. 21 yaşındaki genç Melek Karakaş’ın kazadan sadece üç gün önce organ bağışında bulunduğu ortaya çıktı.

5 GÜNLÜK MÜCADELEYİ KAYBETTİ

Motosiklet sürücüsü Ziya Önder'in idaresindeki motosiklet, aynı yönde seyreden R.A. yönetimindeki otomobile arkadan çarptı. Kazada Ziya Önder ve motosiklette yolcu olarak bulunan Melek Karakaş yaralandı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar Yalova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ziya Önder'in tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edilirken, Melek Karakaş 5 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

Resim

Karakaş'ın kazadan üç gün önce organ bağışında bulunduğu ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine, Melek'in organlarının doku ve kan grubu belirlenecek hastalara nakli için girişimler başlatıldı.

Genç kızın vefatının ardından, kaza sonrası serbest bırakılan motosiklet ve otomobil sürücülerinin yeniden ifade vermeleri için adliyeye sevk edilecekleri ifade edildi.

Editör: Editör Yazar