15 saat önce BELEDİYE

Maltepelilerin katılımıyla isimleri belirlenen Thor ve Zeyna isimli Belçika çoban köpekleri, Maltepe Belediyesi’nin arama-kurtarma köpeği oluyor. AFAD Anadolu Yakası Köpekli Arama Ekip Amirliği’nde eğitilen köpekler, 1,5 yıl sonra görevlerine başlayacaklar.

21 saat önce GÜNCEL

Kadın rolü yapan bir erkek, kıyafet satış uygulamasında satış yapan kadınlara kendini kadın olarak tanıtarak, kıyafetlerin üstlerinde nasıl durduğuna dair fotoğraf atmalarını istedi.

21 saat önce GÜNCEL

Hatay Valiliği'nin sınır dışı ettiği Suriyeli, 'sağlık sorunları' gerekçe gösterilerek sınır dışı kararı iptal edildi.

21 saat önce EKONOMİ

Bakan Işıkhan, emeklilerle ilgili yeni çalışmayı duyurdu. Emeklilere tanınan ayrıcalıklar sosyal medyada tuhaf karşılandı.

21 saat önce GÜNCEL

Evrencikliler Derneği, geleneksel bahar şenliğini Hıdırellez gününde gerçekleştirdi. Sabah kahvaltısıyla başlayan şenlik balkan ezgileriyle dans ederek devam etti. Akşamda Hıdırelllez ateşinden atlayarak dilek dilediler.

21 saat önce EKONOMİ

Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD)’nin olağan seçimli genel kurulu Hilton Mall Of İstanbul oteli salonunda basına kapalı olarak yapıldı.

22 saat önce BELEDİYE

Küçükçekmece Belediyesi Bi’Mola Yaşam Merkezi’ni hizmete açtı. Sosyal belediyecilik anlayışıyla projeleri artırarak hizmete devam edeceklerinin altını çizen Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Hizmet yolunu kapatırlarsa yeni bir yol açarız. Önemli olan niyetinizin hizmet etmek olmasıdır.” dedi.

1 gün önce BELEDİYE

Bir madencilik şirketinin Şile’ye bağlı Teke Köyü’nde yapmak istediği ÇED toplantısı, doğasever yaşam savunucularının girişimiyle engellendi.

1 gün önce BELEDİYE

Kadir Topbaş'ın oluşturduğu Sefaköy-Halkalı-Başakşehir Havaray Hattı projesi tamamen ortadan kalktı. Topbaş'tan sonra İBB Başkanı olan Mevlüt Uysal projeyi iptal etti, mevcut Başkan Ekrem İmamoğlu da İmar Planı'ndan kaldırdı.

1 gün önce BELEDİYE

Ataşehir Belediyesi her alanda olduğu gibi sağlık alanında da ilçeye modern merkezler kazandırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.