Bursa'da iğrenç bir olay yaşandı. İddiaya göre 43 yaşındaki Ahmet Bayraktar, 12 yaşındaki S.Ö'ye cinsel istismarda bulundu. S.Ö'nün polise verdiği ifade ise okuyanları şaşırttı.

"EŞİNİ ANNEM DİYE TANITTI"

S.Ö poliste verdiği ifadesinde “Ahmet’in yaşadığı eve gittim. Evinde fotoğrafını gördüğüm kendisinden yaşça büyük olan eşini de bana, 'annem' diye tanıttı. Sonrasında beni yatak odasına getirip annesinin diye eşinin eşyalarını gösterdi. Sonra da istismarda bulundu. Ahmet’in 23 yaşında olduğunu sanıyordum. Bunların başıma geleceğini bilmiyordum, şikayetciyim" dedi.

Kadıköy Bostancı'da kendisine yeşil yanıyor diye yayalara dalan motorcu Kadıköy Bostancı'da kendisine yeşil yanıyor diye yayalara dalan motorcu

"19 YAŞINDA BİLİYORDUM"

Şüpheli Bayraktar da polisteki ifadesinde "Kendisi ile tesadüfen tanıştık. Sosyal medya üzerinden yazışmaya başladık. Geçen süreç içerisinde gönül birlikteliğimiz başladı. Olay günü çok hastaydım. Bana gelmek istedi, pasta yapmak için evime geldi. Koltukta otururken sarılıp öptü. Ben S.Ö.’yü 19 yaşında biliyordum. Yaşının küçük olduğunu bilsem kendisiyle ilgilenmezdim" dedi.

ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Bayraktar ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan çıkarıldığı mahkemede tutuklanıp cezaevine gönderildi. Bayraktar hakkında başlatılan savcılık soruşturması devam ediyor.

Editör: Editör Yazar