31 Mart yerel seçimlerinde son dönemece girildi. AK Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı, seçim çalışmaları ve Ramazan dolayısıyla bir iftar programı organize etti.

İlçe başkanı Harun Özer’in ev sahipliğini yaptığı iftarda İstanbul Milletvekilleri; Yücel Arzen Hacıoğulları, Seda Gören Bölük, Şamil Ayrım, Cüneyt Yüksel, önceki dönem milletvekilleri Tülay Kaynarca, Halis Dalkılıç, Ahmet Arslan, Cumhur İttifakı Esenyurt Belediye Başkan Adayı Hamit Öncü, eski ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti'den CHP'ye geçen belediyenin meclisleri canlı yayınlanacak AK Parti'den CHP'ye geçen belediyenin meclisleri canlı yayınlanacak

ÖZER: DAVA ARKADAŞLARIMIZLA SOFRAMIZI PAYLAŞTIK

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği programda ev sahibi olarak konuşma yapan İlçe Başkanı Özer; İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu dünden bugüne kutlu yürüyüşümüzde çeşitli görevlerde bulunan kıymetli dava arkadaşlarımızla "Vefa Buluşmaları İftar Programı”nda buluştuk. Ramazan-ı Şerif’in manevi ikliminde; dünden bugüne partimizde görev almış kıymetli partililerimiz ile bir ve beraber olmanın ve aynı sofrayı paylaşmanın bereketini yaşadık. İşte bu birlik ve beraberlik içinde 31 Mart zaferimize hazırız.” dedi.

Editör: Anıl Kılıçlı