14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler çalışmalarına hız verdi. Ak Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı seçim çalışmaları ve yeni ilçe başkanının tanıtılması amacıyla basın toplantısı gerçekleştirdi. İlçe teşkilat binasında düzenlenen toplantıya ilçe başkanı Cuma Parlak’ın dışında İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve Adayı Halis Dalkılıç, ilçe yönetimi ve basın mensupları katılım gösterdi. Birçok sorunun konuşulduğu toplantıda gazetecilerin sorularını Dalkılıç ve Parlak yanıtladı. 

PARLAK: BAKIRKÖY’DE 5 BÖLGEDE İRTİBAT BÜROSU AÇTIK

Sevmek ve Mehmet Remzi Tanış Sevmek ve Mehmet Remzi Tanış

AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı’nın yeni başkanı Cuma Parlak, kısaca kendini tanıtırken, “Bakırköy’deki hemşerilere hizmet noktasında elimizden ne gelirse yapacağız. Bakırköy’de seçim çalışmalarımıza hız verdik. 5 bölgede seçim irtibat bürosu açtık. Seçim çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

DALKILIÇ: MUHALEFET TERÖR ÖRGÜTLERİYLE ERDOĞAN VE MİLETE DİZ ÇÖKTÜRMEK İSTİYOR”

Halis Dalkılıç, tarihi bir seçimde Bakırköy’deki basınla buluşmanın çok önemli olduğundan bahsederken, "Basın olmadan sessimizi duyuramayız. Her gün ilçelerde basınlarla buluşup çalışmalarımızı anlatıyoruz. Ak Parti teşkilatı bu seçimde daha fazla çalışıyor. Halkın eleştirilerini ve önerilerini dinliyoruz. Biz kapı kapı dolaşmayı yüz yüze görüşmeyi öncelik ediyoruz. Enflasyondaki oynamalar yüzünden gıda fiyatlarında bir değişim yaşandı. Ama bunların sebepleri son dönemde olan doğal olaylar ve terörle mücadeledir. Tabii biz bu konuda çözüm üretmek için çalışacağız.” dedi.  ‘Terör örgütüne diz çöktürmesi gerekenler tam tersine Terör örgütlülerinin yanında Erdoğan’a ve milletimizi diz çöktürmek istiyorlar’ diyen Dalkılıç, “Bunu da ‘millet görmüyor’ sanıyorlar. Millet çok rahat görüyor. İstanbul’da çok rahat kazanacağız. Biz kazanalım teröristler kaybetsin, Biz kazanalım yerli ve milli olmayanlar utansın.” İfadelerini kullandı.SÜLEYMAN ÇAY

HALİS DALKILIÇ 2