Aldatan eş, aldatmanın bedelini çok ağır ödedi. Brezilya'da yaşandığı iddia edilen olayda, ismi açıklanmayan kadın, eşinin kendisini 15 yaşındaki yeğeniyle aldattığını ve ikilinin cinsel ilişkiye girdiğini öğrenince bir intikam planı yaptı. Eşini fantezi yapma vaadiyle kandıran ve yatak odasına götüren kadın önce adamın ellerini ve kollarını yatak başlıklarına bağladı. Daha sonra ise eline aldığı jilet ile adamın penisini kesti.

TUVALETE ATTI!

Büyükçekmece'de dehşet; Bir kadın ayaklarına ağırlık bağlanıp denize atıldı Büyükçekmece'de dehşet; Bir kadın ayaklarına ağırlık bağlanıp denize atıldı

34 yaşındaki kadının saldırısı sonrasında adam kanlar içinde kalırken yerel medya kadının adamın penisini tuvalete attığını ve daha sonra sifonu çektiğini aktardı. 22 Aralık'ta yaşanan olaydan sonra kadının polis karakoluna giderek her şeyi anlatarak teslim olduğu belirtildi.

Kardeşiyle birlikte polis karakoluna giden kadının, "İyi akşamlar memur bey ben teslim olmaya geldim çünkü kocamın penisini kestim" dediği öğrenildi. Kadın, penisin yerine takılamayacağını öğrendikten sonra penisi tuvalete attığını da söyledi.

Editör: Editör Yazar