Araştırmacı Yazar İlknur Bektaş’ın özel sergisi milli mücadele döneminde en az erkekler kadar cesur hareket eden kahraman kadınlarımızın cephede ve cephe gerisinde yaptığı fedakarlıklara dikkat çekiyor. Sanatta, sanayide, ilimde ve bilimde başarılı olan rol model kadınların fotoğrafları ve o yılların görüntülerinin yer alacağı sergi Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı Mustafa Kemal Merkezi’nde bulunan Beşiktaş Çağdaş Sanat Galerisi’nde 26 Ekim saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

İLKNUR BEKTAŞ KİMDİR?

İlknur Bektaş ilk ve ortaöğretimi Cibalı Kız Lisesi’nde tamamlamıştır. İletişim, fotoğraf, yönetim uzmanlığı, proje ve senaryo, Türk Dili ve Edebiyatı, sunucu ve diksiyon alanlarında Bilgi ve Anadolu Üniversitelerinden eğitim almıştır.

Akpolat: Sokak hayvanlarının çözümü öldürmek değil Akpolat: Sokak hayvanlarının çözümü öldürmek değil

İlknur Bektaş, City Club, Ey Gidi Karadeniz dergileri ve Önce Vatan, Tufan gazeteleri ile Soru Yorum ve 2010 İstanbul isimli televizyon programlarını hazırladı ve sundu. Beynam, Kırık Ayna ve Mum Sönmedi kısa filmlerini yazıp yönetti. Yem-Ekteyiz isimli tiyatro oyununu yazdı. Filmleri ve tiyatroları ile bir çok ödüle layık görüldü

Editör: Editör Yazar