Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’de İlçe kongrelerine az zaman kalırken adaylar adaylıklarını da açıklıyor. Avcılar’da aktif olarak göreve devam eden ilçe başkanı Erdal Nas 12. Olağan Kongre’de yeniden aday olacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Özgür Özel: Biz Türkiye İttifakı'yız, Bahçeli isterse katılabilir Özgür Özel: Biz Türkiye İttifakı'yız, Bahçeli isterse katılabilir

“GENÇLİK ENERJİMİZLE GELİYORUZ”

Nas, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunduğu açıklamada şunları söyledi;

“Görev süremiz boyunca; ana kademe, kadın ve gençlik örgütlerimiz, meclis grubumuz, mahalle temsilcilerimiz ve parti emekçilerimizle birlikte, büyük bir uyum ve dayanışma içinde önemli işlere ve başarılara imza attık. Tüm yol arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ederim. Edindiğimiz deneyimi gençlik enerjimiz ile harmanlayarak Avcılarımız'da ve İstanbulumuz'da yerel iktidarımızı güçlendirecek çalışmaları dayanışma içerisinde yine birlikte gerçekleştireceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde, Cumhuriyet değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve Cumhuriyetimizin 2.Yüzyılı vizyonuna uygun nitelikte kadrolarımızı oluşturmak hedefi ile hazırlandığımız 12. Olağan İlçe Kongremizde İlçe Başkanlığına Adayım. desteğınız yolumuza ışık tutacaktır!”