Nevizade Alem Restoranda gerçekleşen toplantıya BEYDER Başkanı Aydın Kalaycıoğlu, BEYDER eski başkanı Tahir Berrakkarasu ve Nevizade Esnafları Dernek Başkanı Mustafa Güler’in yanı sıra çok sayıda esnaf ve sektör çalışanı katıldı.  
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik koşullarda ayakta kalmaya çalışan eğlence sektörü esnafının yanında olacaklarını vurgulayan Güney, “Vatandaşı dinleyen, vatandaşın sorununu önceleyen bir belediye olacak. Yönetimimizde esnafın açığını arayan, nereden köşeye sıkıştırayım diyen değil, esnafın sorununu çözmeye çalışan bir anlayış olacak. Kibir olmayacak” dedi. Esnafla 5 yıllık yönetimi boyunca düzenli olarak toplantılar düzenleyeceğini ve çözüm odaklı olacağını belirten Güney, “Bütün gayretimiz yine eskisi gibi kültür ve sanatla anılan, farklılıkları barındıran, hafıza mekanlarını koruyan, yerli ve yabancı turisti çeken güzel bir Beyoğlu için olacak” şeklinde konuştu.

Kilis Belediyesi'nden Arapça tabelaları kaldırma seferberliği Kilis Belediyesi'nden Arapça tabelaları kaldırma seferberliği

Editör: Sümeyra Duğan