Doğal güzelliği ve tatil olanaklarıyla ön plana çıkan Çanakkale Assos’ta kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlarla sunan Duha Assos, tatilcilerin gözdesi durumunda.

Türkiye’de yerli, yabancı herkesin tatil modunda olduğu yaz aylarının ortasında son zamanlar yıldızı parlayan tatil bölgelerini ve makanlarını okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

DUHA ASSOS; DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE

Çanakkale Assos’ta popülaritesi her geçen gün artan Duha Assos, uygun fiyatları, lezzetli menüleri ve güler yüzlü personelinin sunduğu kaliteli hizmetiyle ön plana çıkıyor. Özellikle kalite ve fiyat performans olarak tercih edilmesi nedeniyle tatilciler rezervasyon bulmakta zorluk çekiyor.

SAKİN BİR TATİL İÇİN BUNGALOV SEÇENEĞİ

İstanbul’a yakınlığı ile de bilinen Çanakkale’nin bu gözde tatil bölgesinde bulunan Duha Assos’ta Bungalov evler tatil için sakin bir seçenek sunuyor.

Kadırga Koyu’nda bulunan Duha Assos, içeride ve arabaya servis olarak farklı hizmetleri barındırıyor.

Rıza Akpolat: Beşiktaş nüfusunun yaklaşık 30 katı yük taşıyor Rıza Akpolat: Beşiktaş nüfusunun yaklaşık 30 katı yük taşıyor

İşletmenin Instagram hesabından fotoğraf ve videolara bakıp, sundukları hizmetler hakkında daha fazla görsel bilgiye erişebilirsiniz.

Bilgiler:

Duha Assos

538 700 05 90

286 721 70 85

Kadırga mevkii küme evler no: 12 Çanakkale/Ayvacık/Assos

Editör: Anıl Kılıçlı