Herkes serinleme beklerken kötü haber; Daha sıcak olacak Herkes serinleme beklerken kötü haber; Daha sıcak olacak

Tüm Emeklilerin Sendikası Esenyurt şube yürütmesi Bahçeşehir, Boğazköy, Avcılar Temsilciliği başkanı Gülşen Şener Gülseven ve yönetim kurulu üyeleri Gülperi Yağbasan, Ali Merdan, Gönül Doğan, Abdulkadir Aydınlı, Fatma Çağlayan Abdullah Özoğul ile birlikte CHP Başakşehir İlçe başkanı Beyzade Kayabaşını ziyaret ettiler.

“ANKARA’YA GİDİYORUZ”

Başkan Gülseven “Bu gün tüm emekliler açlık sınırının altında bir yaşam sürdürmektedirler. Hata ölebilecek durumda olan emeklilerimiz bile var. Emeklilikte ayrımcılığa, eşitsizliğe adaletsizliğe son vermek için 10 Aralık Pazar günü haklarımızı almak için Ankara gidiyoruz. CHP olarak sizleri de aramızda görmek istiyoruz” dedi.

KAYABAŞI: İKTİDAR EMEKLİ VATANDAŞLARIMIZI ÖLÜME TERK ETTİ

CHP Başakşehir İlçe Başkanı Beyzade Kayabaşı, “Bu nazik ziyaretiniz için teşekkürler ederim” dedikten sonra konuşmasını şöyle sürdürdü: “Emekli değilim ama emeklilerinin içinde olduğu çok zor durumun farkındayım. İktidar emekli vatandaşlarımızı 7500 TL aylık maaş ile ölüme terk etmiştir. Emekli vatandaşlarımız maalesef iktidar tarafından yok sayılmaktadır. Emekliler asgari ücretin üstünde bir maaş alsalar bile geçinmeler imkansız bir hale gelmiştir. Sadece Cumhurbaşkanının kararlarıyla ortaya çıkan bu ayrımcılığa karşıyız. İnsan Onuruna yaraşır bir yaşam için itibarsızlaşma, yoksullaştırılma politikalarına karşıyız. Sayın Gülşen Şener Gülseven başkanım her zaman sizin yanındayız” dedi. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar