Astrolojiyle yatıp kalkan insanlar özellikle en sevilmeyen burçlar konusunda aşağı yukarı bilgi sahibi. Yapılan bir araştırma ise en sevilmeyen 3 burcu ortaya koydu. Aylar süren araştırma sonucu, en sevilmeyen burçlar İkizler, Akrep ve Başak oldu.

İKİZLER

Clash of Clans oyunundan ilginç hamle; Erling Haaland Clash of Clans oyunundan ilginç hamle; Erling Haaland

İkizler burcuna sahip insanlar oldukça enerjik ve eğlenceli yapıda olsalar da toplum tarafından iki yüzlü, tutarsız, kararsız ve sürekli olarak konuşan olarak görülüyorlar. İkizlerin değişken kararları ve ruh hali insanlarda yorucu bir etki bırakıyor.

AKREP

Akrep burçları kindar, sinsi, kaprisli ve inatçı olarak görülüyorlar. Aslında oldukça başarılı ve yardımsever olan bu burca sahip insanlar hırsları ve kıskanç yapıları nedeniyle toplumda sevilmeyen burçlar arasında bulunuyor.

BAŞAK

Detaycı ve titiz olan başak burçlarının her arkadaş ortamında olması istense de yakın çevreye girince can sıkıcı olabiliyorlar. Memnuniyetsizliğiyle bilinen başak burçları her şeyin dört dörtlük olmasını istediği için ve sürekli olarak eleştirdiği için birçok insan tarafından sevilmiyor.

Editör notu: Burçlara göre yaşamak psikolojiyi kötü etkileyebilir. Lütfen insanlara karşı burçlarından dolayı önyargı beslemeyelim.

Editör: Editör Yazar