Ankara'da tüyler ürpertici bir olayın yaşandığı iddia edildi. İddiaya göre bir baba, engelli kızına 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulundu. Fiziksel engeli nedeniyle aksayarak yürüyen Gizem B., 2022 yılında, 2017’den itibaren 4 yıl boyunca babası Satılmış B.’nin kendisine farklı zamanlarda cinsel istismarda bulunduğunu annesi ve eniştesine anlattı.

13 yaşındaki kıza istismar edenlerin avukatı Gülsün Doygun gündemde 13 yaşındaki kıza istismar edenlerin avukatı Gülsün Doygun gündemde

18 YIL HAPSİ İSTENDİ

Annenin şikayeti üzerine gözaltına alınıp adli kontrolle serbest bırakılan Satılmış B. hakkında, ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle Ankara 36’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİ DELİL OLDU
Satılmış B.’nin, kızını görüntülemek için banyoya yerleştirdiği gizli kameraya yansıyan görüntüler dava dosyasında delil olarak yer aldı.

Görüntü ile ilgili dosyada yer alan bilirkişi raporunda, sanık Satılmış B.’nin gizli kamerayı banyoya duşakabini görecek şekilde yerleştirdiği, bir süre sonra kameranın açısına yüzü görünmeyen bir kadının girdiği, daha sonra sanığın kamerayı yerleştirdiği yerden alırken kendisinin de görüntüye yansıdığı belirtildi.

Editör: Editör Yazar