Habertürk yazarı Fatih Altaylı spor programında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu hakkında yorumlar yapan Altaylı, "'Benim anamın eline el değmemiştir, karımın eline el değmemiştir', bu mudur şeref, bu mudur haysiyet? Hırsızsındır, alçaksındır, yetim hakkı yiyorsundur, oralarda aranır şeref. Ey Fetullahın çocuğu..." dedi.

Süper Lig’in 25. haftasında Beşiktaş’a 2-0 kaybedilen maçta Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu tribünlerin kendisine ettiği küfürlere sert karşılık vermişti. Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Belözoğlu, “Sağ olsun bizimkiler de bizim çocukları oraya yakın koydular. Çocuklar 30-35 dakika küfür dinlediler. 8 ve 5 yaşlarında iki kızım var. Benim de tanıdığım Beşiktaş taraftarı çok dostum var. Özellikle 1 ay önce büyük bir felaket yaşamış ülke, Emre Belözoğlu'na küfrediyorsa bu nasip işidir. Haysiyet de nasip işidir. Bu insanların ne insanlık ne de haysiyetten nasibini aldığını düşünmüyorum.”

Aziz Yeniay: Gençliğimiz sporla geleceğimizi kurtaracak Aziz Yeniay: Gençliğimiz sporla geleceğimizi kurtaracak

"35 DAKİKA ANNEME KÜFÜR EDİLDİ"
“Beşiktaş taraftarına yakışmıyor. Bizim de bir annemiz var, eşimiz var, buraya geldiler. Bence kendilerine yakıştırıyorlar! Benim tertemiz bir annem var, babamdan başka kimseyle tanışmamış. Tertemiz bir eşim var. 35 dakika anneme küfür edildi, Beşiktaş’ın büyük çoğunluğu hassastır. Bizim öyle bir terbiyesizliğimiz olmadı! İlk kez Beşiktaş’a kaybettik. Adaptan yoksun, ağır olacak ama haysiyetten yoksun… Böyle taraftarlık olmaz!” ifadelerini kullanmıştı.

Editör: Anıl Kılıçlı