2017 yılında yapılan terör saldırısında şehit edilen Fethi Sekin'in öldürüldüğü İzmir Bayraklı Adliyesi'nde bugün yine bir çatışma çıktı.

Sancaktepe’de ‘ustalık’ dönemi başlıyor Sancaktepe’de ‘ustalık’ dönemi başlıyor

Aktarılan bilgilere göre, ilk raporlarda çatışma sırasında 2 kişinin vurulduğu belirtiliyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde, adliyenin karşısındaki bir restoranın üst katında oturan ve bugün davaları olduğu öğrenilen bir gruba dışarıdaki başka bir grup tarafından ateş açıldı. Çıkan çatışmada, 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Olay, saat 12.30 sıralarında Bayraklı Adliyesi karşısında bulunan bir restorandaki gruba, dışarıdaki başka bir grup tarafından ateş açıldı. İki grup arasında Çatışma çıktı. Daha önce işlenen bir cinayet nedeniyle davaları görülecek olan husumetli 2 grup arasında çıktığı belirtilen çatışmada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Yaralanan 3 kişi çevre hastanelere kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, görgü tanığı Gökhan Yıldırım, "Adliyeden çıkmıştım. İki grup çatıştı. Çok korktuk. Canımı kurtarmak için park halindeki bir otomobilin altına grip, saklandım. Terör saldırısı zannettim. Yazık yaralananlar oldu" dedi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YARALI SAYISI 5 OLDU!

İzmir'in Bayraklı ilçesinde saat 12.30 sıralarında bir restoranda oturan ve bugün davaları olduğu öğrenilen gruba, dışarıdaki başka bir grup tarafından ateş açılınca çıkan, 1 kişinin öldüğü çatışmada yaralı sayısı 5'e çıktı. Polis, olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken, çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Editör: Anıl Kılıçlı