İstanbul Beşiktaş’ta güzellik merkezi sahibi Hande S., iddiaya göre, arkadaşı Muhammet K. tarafından çağrıldığı otelde tecavüz girişimine uğradı.

UYUŞTURUCU KULLANDIĞI DA BİLDİRİLDİ

Muhammet K., 8 Haziran’da Hande S.’yi arayarak konakladığı otele çağırdı. Hande S. ile kaldığı otelin lobisinde buluşan Muhammet K., daha sonra beraber odaya çıktılar. Oda içerisinde Hande S. ile sohbet eden ve birlikte alkol alan Muhammet K., uyuşturucu madde de kullandı.

BORNOZU ÇIKARIP TECAVÜZ ETMEYE KALKTI

Ekol TV'nin haberine göre, uyuşturucu maddenin etkisiyle davranışları değişen Muhammet K., Hande S.’nin üzerine doğru gelmeye başladı. Daha sonra Hande S.’ye tecavüz etmeye çalışan Muhammet K., genç kadının üzerindeki bornozu çıkarmaya çalıştı. Hande S., tecavüz girişiminde bulunan Muhammet K.’ya engel olmaya çalıştı.

EPİLEPSİ NÖBETİ GEÇİRDİ

Bu duruma sinirlenen Muhammet K., Hande S.’yi kollarından tuttu ve tartaklayarak dövmeye başladı. Yaşadığı stres ve korku nedeniyle epilepsi nöbeti geçiren genç kadın bir süre sonra bayıldı. Hande S., kendisine geldiğinde yanında otel güvenliği ve hemşireyi gördü.

ÇALIŞANLAR KURTARDI

Hande S., suç duyurusunda bulundu. Yaptığı şikayette, nöbet geçirip bayıldığı sırada otel çalışanlarının kapıyı çaldığını ancak Muhammet K.’nın açmadığını öne süren genç kadın dilekçesinde şu ifadelere yer verdi;

“Otel çalışanları bir süre sonra odanın kapısını kırmak zorunda kalmış ve içeri o şekilde girmişler. Muhammet K., bana tecavüz etmeye kalktı ve bunun için beni darp etti. Olay sırasında beni tehdit etti ve hakarette bulundu. Muhammet K.’den şikâyetçiyim, tutuklanmasını istiyorum”

Kızılay Başkanı Kınık'ın kızı 16 yaşındaki çocuğa çarpıp ölümüne sebep oldu iddiası Kızılay Başkanı Kınık'ın kızı 16 yaşındaki çocuğa çarpıp ölümüne sebep oldu iddiası

Editör: Editör Yazar