Millet Partisi’nin Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve İstanbul milletvekili adayları buluştu. Millet Partisi İstanbul İl Başkanlığı milletvekilleri adaylarını tanıtmak amacıyla Manas Otel’de iftar organizasyonu gerçekleştirdi. Millet Partisi 81 ilde 600 milletvekili adayı gösterirken Marmara bölgesinde 90’a yakın milletvekili aday adaylarının hepsi aday seçildi. Toplantıda İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Nazım Kocaman, Millet Partisi’nin iktidar olduğu zaman nakit parayı kaldıracağını söylemesi dikkat çekti.

Millet Partisi İstanbul bölgesi milletvekili adaylarını düzenlediği bir iftar yemeği ile basın mensuplarına tanıttı. Manas Otel’de gerçekleşen tanıtım toplantısına Millet Partisi Genel Başkanı Cuma Nacar, Eski Genel Başkan Aykut Edabali’nin eşi Filiz Kapusuzoğlu İstanbul İl Başkanı Derviş Doğan ve Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve İstanbul milletvekilleri katılım gösterdi.

NACAR: BU SEÇİMDE OY ORANIMIZI KATLAYACAĞIZ

Genel Başkan Cuma Nacar, iftara katılan adaylara başarılar dilerken Millet Partisi olarak yaptıkları faaliyetleri aktardı. Nacar, “Millet Partisi’nin hak ve hukuk mücadelesini milletimizin sesi olarak  anlatıyoruz. Bu arada oy pusulasında ilk sırada Millet Partisi var. İnanıyoruz ki Millet Partisi olarak bu seçimde oy oranını katlayacağız. Her birimizin fedakârca çalışmaları ile bu başarı olacak. Bu hak ve millet davasını her ya da geç zaferle taçlandıracağız.” dedi. Nacar, Cumhurbaşkanlığı seçiminde ittifaklarda HDP ve HÜDAPAR’ın olduğu ittifakları desteklemeyeceklerini belirtirken diğer ittifaklardan gereken nezaketin gösterilmediğini vurguladı. Son olarak seçimde hiçbir adayı desteklemeyeceklerin altını çizen Nacar, milletvekili adaylığında vatandaşlardan desteklerini istedi.

DOĞAN: ADALETSİZ VE HUKUKSUZ BİR SEÇİM ÇALIŞMASI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ

İstanbul bölgesinde yaptıkları faaliyetlerden bahseden Doğan, “Son derece adaletsiz ve hukuksuz bir seçim çalışması ile karşı karşıyayız. Biz demokrasi özlemi ile yanıp tutuşuyoruz. Adalet bekliyoruz, ama maalesef mevcut hükümette bunu göremiyoruz. Bu seçimde aday olan milletvekili adaylarımıza başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

KOCAMAN: NAKİT PARAYI KALDIRACAĞIZ

Son olarak etkinlikte yanımıza gelen İstanbul 3. Bölge Milletvekili Nazım Kocaman’ın kendi fikri olan seçim vaadi dikkatimizi çekti. Nacar, Millet Partisi olarak nakit parayı kaldıracaklarını belirtirken, “Herkesin kendi adına devlete kayıtlı hesabı olacak. Bu yöntemle hiç kimse uyuşturucu alıp satamayacak. Teröristler ise ülkede parasal olarak barınamayacak. Dilenci ve parası olmayanlarsa uyarı verip yardım fonunda destek verilecek. Herkes kendi adına olan hesaptan ödemelerini yapacak. Böylelikle hiç kimse aç ve açıkta kalmayacak.” dedi.SÜLEYMAN ÇAY

Havuz başında çok sayıda beyazı tek başına döven siyahi Havuz başında çok sayıda beyazı tek başına döven siyahi