Büyük Birlik Partisi (BBP) Maltepe İlçe Başkanı Ali Yurt ve ilçe yönetim kurulu üyeleri AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya ve Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi hazır bulundu. Seçim çalışmaları ve yapılacak olan faaliyetlerin konuşulduğu ziyarette BBP Maltepe İlçe Başkanı seçim çalışmaları süresince Kadem Ekşi’ye destek vereceklerini ifade etti.

“KAYBETTİĞİMİZ 15 YILI TEKRARDAN KAZANACAĞIZ”
BBP Maltepe İlçe Başkanı Ali Bizim Büyük, “Birlik Partisi’nin temelinde birlik vardır, ayrılık yok eşitlik var, kardeşlik var. 15 Temmuz’da birliğimizi ve beraberliğimizi kuvvetlendirdik. Şimdi sıra Maltepe için varız. Maltepe Kadem Ekşi ile güzel. İnşallah Maltepe’de kaybettiğimiz 15 yılı tekrardan kazanacağız. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı zaferle çıkacağız” dedi.

İstasyon Mahallesi’nde ‘Pazar Bilmecesi’ İstasyon Mahallesi’nde ‘Pazar Bilmecesi’

Ziyaretten ve desteklerinden dolayı memnun olan Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, “Tarihi bir ana şahitlik ettik. Büyük Birlik Partimizin çok değerli başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bu akşam sevincimizi, mutluluğumuzu, Maltepe’ye hizmet sevdamızı perçinleyen çok önemli açıklamaları için başkanımıza Maltepeliler huzurunda teşekkür ediyorum. Birlikte çok güzel projelere imza atacağımız bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuk Maltepe için çok anlamlı ve çok kıymetli. Bu destekleri için tüm Büyük Birlik Partisi camiasına yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda  Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi ve Büyük Birlik Partisi BBP Maltepe İlçe Başkanı Ali Yurt günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Editör: Editör Yazar