Küçükçekmece Nikah Sarayı’ndaki gerçekleştirilen yemeğe; Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Engelliler Rehabilitasyon Müdürlüğü’nde görev yapan öğretmenler katıldı. Programda sahne alan 3’ü 1 arada grubu eşliğinde öğretmenler doyasıya eğlenerek günlerini kutladı.

ÇEBİ: ÇOCUKLARIN İKİ KAHRAMANI VAR

Programa katılan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi konuşmasında, ‘’Ülkemizin aydınlanması, çağdaş, demokratik ve medeni ülkeler seviyesine ulaşabilmesi maksadıyla çocuklarımızı yetiştirmeyi amaç edinmiş siz öğretmenlerimizi yürekten tebrik ediyorum. Öğretmenlik mesleğinin ne kadar değerli, kıymetli ve bir o kadar da zor ve fedakârlık isteyen bir meslek olduğunu biliyoruz. Ülkemiz için, bayrağımız için, Cumhuriyetimiz ve Atamız için çok değerli bir görev yaptığınızı biliyorsunuz. Bütün çocukların hayatında iki kahramanı vardır; birincisi anne ve babaları diğeri ise öğretmenleridir. Benim için en büyük ödül görev sürem içerisinde eğitime verdiğimiz katkıdır. Hepinizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum’’ dedi.

Esenyurtlu çocukların eğitim temelleri atılıyor Esenyurtlu çocukların eğitim temelleri atılıyor

“ARKADAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELİYORUZ, EĞLENİYORUZ”

Küçükçekmece Belediyesi Çocuk Üniversitesi yöneticisi Duygu Giden, ‘’Her 24 Kasım’da belediyemiz tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü yemeğine katılıyoruz. Arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz, eğleniyoruz ve bizler için güzel bir etkinlik oluyor. Ben kendim adına ve tüm arkadaşlarım adına organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

İzzet Uludağ ise; ‘’Küçükçekmece Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğretmenlik yapıyorum. Öğretmenler Günü yemeğine geçen sene de katılmıştım. Bu senede burada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Burada bütün öğretmen arkadaşlarla bir arada oluyoruz. Bu güzel organizasyon için Belediye Başkanımız Kemal Çebi’ye teşekkür ediyorum’’ dedi.

Editör: Editör Yazar