Küçükçekmece Merkez Göl Kenarında hizmet vermeye başlayan Fatih Mahallesi Kapalı Otopark ve Pazar Yeri, toplam 4 bin 726 m2 alana inşa edildi.

Tasarım ve malzeme tekniği olarak oldukça modern olan, üzeri kapalı, çelik konstrüksiyon olan yeni pazar alanı bulunduğu konum itibariyle de vatandaşlara rahat alışveriş imkanı sağlayacak.

ÇEBİ: KÜÇÜKÇEKMECE’YE DEĞER KATAN PROJELER HAYATA GEÇİYOR

Kartal’ın ibadethaneleri bayrama hazır Kartal’ın ibadethaneleri bayrama hazır

Küçükçekmece’ye değer katan, yaşam kalitesini artıran, her yaştan insanın faydalanabileceği hizmetler ve projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Sürdürülebilir, sağlıklı, rahat, temiz ve işlevsel tasarım uygulamalarıyla hizmete sunduğumuz kapalı pazar yerlerini çok önemsiyoruz. İlçe halkımız ve pazarcı esnafımızın daha modern bir alanda alışveriş ve ticaret yapmasına imkân sağlayan bu yapıların sayısını artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

620 ADET TEZGÂH

Fatih Mahallesi Kapalı Pazar Alanı’nda; 8 adet 15 m2 birimler halinde; kafe, depo, erkek-kadın tuvaleti, bebek bakım odası, malzeme deposu, zabıta ofisi, çok amaçlı salon yer almaktadır. Açık alanında otopark hizmeti de verecek olan Kapalı Pazar Alanı, 620 adet tezgahla kullanıma sunulup, Cuma günleri açık olacak. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar