Televizyon fenomeni olan ve uzun yıllar süren Kurtlar Vadisi'ni yaratan ekibin, yeni bir mafya dizisi için kolları sıvadığı iddia edildi.

Kurtlar Vadisi'ni yaratan Raci Şaşmaz, senaristlerden Bahadır Özdener ve konsept danışmanı Soner Yalçın'ın bir araya geldiği fotoğraf paylaşılırken, yeni projenin İstanbul'daki özellikle yabancı mafya yapılarının hesaplaşmalarını anlatacağı öne sürüldü.

İş verenler dertli; Ayda 150 bin TL maaşla işçi bulamıyorlar İş verenler dertli; Ayda 150 bin TL maaşla işçi bulamıyorlar

Oda TV'nin aktardığına göre Gazeteci Sina Koloğlu şunları yazdı:

İstanbul'daki mafya çatışmaları dizi oluyor. 'İstanbul Başakşehir yabancı uyruklu çetelerin savaş alanı oldu', 'İstanbul Balkan Mafyası'nın Yuvası haline geldi', 'Sırp mafya lideri Vukotiç öldürüldü', 'Sırp organize suç grubu Kavac üyesi Bojaniç yakalandı', 'Azerbaycanlı mafya Elnur Gasımov sokak ortasında öldürüldü' ve daha niceleri... Peki sadece sokaktaki savaşlar mı, yoksa işin siyasi ayağı da var mı? Bu konuda da çok sözler söyleniyor. 'İstanbul'da uzun bir süredir olup bitenlerin' dizisi olacak. Bana gelen bilgilere göre senaryo, bu tarz konulara hiç yabancı olmayan iki isimden, Soner Yalçın ve Bahadır Özdener'den geliyor. Bu ikili 'Kurtlar Vadisi'nde de bir araya gelmişlerdi. İlk sezon konsept danışmanlığını Soner Yalçın yapmış (ki en etkili bölümleri diyebilirim), Bahadır Özdener önemli bir bölümünün senarist ekibinde yer almıştı. Peki hangi kanala? Netflix için önümüzdeki sezona yapılacak."

Editör: Editör Yazar