Marmaray Feneryolunda bir kişi raylara atlayarak intihar etti. 20’li yaşlarda olduğu belirtilen gencin intihar sonrası kafasının bedeninden ayrıldığı bildirildi.

DurakMedya'da yer alan habere göre olay Marmaray Feneryolu istasyonunda saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi raylara atladı ve trenin altında kaldı. Durumu fark eden makinist, ekiplere haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis Marmaray’da güvenlik önlemi alırken, seferler durduruldu. Sağlık ekipleri şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti. Cenaze Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Seferler intihar nedeniyle 1 saat sonra verilmek zorunda kaldı.

3 gün önce organlarını bağışlamış; Melek Karakaş'ın kahreden detayı 3 gün önce organlarını bağışlamış; Melek Karakaş'ın kahreden detayı

Geçtimiz ay da aynı istasyonda bir kişi intihar etmişti. İntihar haberini duyan yolcular Marmaray yetkililerine seslenerek güvenlik önlemlerinin artırılmasını istediler.

Editör: Anıl Kılıçlı