Üst Düzey Bir Kripto Trader'ı Nasıl Olunur? Üst Düzey Bir Kripto Trader'ı Nasıl Olunur?

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, yerel seçimlerde kendi adaylarını çıkaracağını açıklamıştı. Gazeteci Fatih Altaylı ise Meral Akşener ile yaptığı konuşmayı paylaştı. Altaylı'ya konuşan Akşener, ortak adaya kapalı olmadıklarını belirtti. 

KÜRŞAD ZORLU NE DEMİŞTİ

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, yerel seçimlerde kendi adaylarını çıkaracağını belirtirken, “2019 seçimlerindeki başarının ortaya çıkışında İYİ Parti’nin büyük bir çabası oldu. Bu fikri zaten genel başkanımız bazı kanallarda söyledi. Orada bir iş birliği kurulması bizim teklifimizdi. O zaman o sorumluluktan ve milletimizin talebinden kaçmadık ve bugünkü görüntü ortaya çıktı. Ancak bazı siyasi partilerin İstanbul ve Ankara’da bazı hedefleri olduğu için bu konuyu çokça köpürtüyorlar ama biz çok net bir şeyi ortaya koyduk. Biz kendi adaylarımızı çıkaracağız. Bunun hazırlık ve çabası içerisindeyiz. Çok kısa bir sürede bu hazırlıkları tamamladığımızda milletimizle bilgisini paylaşacağız.”

AKŞENER'DEN UZLAŞMA VURGUSU

Akşener ise şu ifadelerde bulundu; 

"Aday isimleri üzerinde uzlaşma olabilir. Şu an üzerinde uzlaşılacak isimler olmadığı için Kürşat Bey kendi adayımızı çıkaracağımızı tedbiren söylemiştir. Ortak adaya kapalı değiliz ama bu her halükarda destekleriz anlamına gelmez."